2752
2734
عنوان

امتحان نهایی که ۵۰ درصد تاثیر داره تو کنکور ۳۰ اردیبهشت

| مشاهده متن کامل بحث + 1265 بازدید | 114 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه فارغ ۱۴۰۲ هستم

عهه خیلی عجیبه چون دوستم معدلش شد ۱۸ ترازش شده بود ۹ هزار و مشاوره هم پرسیدم میگفت بالا ۱۸ و نیم کم کمش ۸ و پونصد شدی نمیدونم برای شما چجوریه 

#انسانیت
خب بالاباشه توبخون برای ۲۰

بله راس میگی عزیزم میشه دعا کنی 💚

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
تجربی  اگر فارغ و تحصیل بودید بحثش جداست با این‌معدل شما پارسال کم کمش تا ۹هطار و پونصد میرفت ...

تو گفتی ۱۸ میشه ۹۵۰۰

اره دیگه چون دینیو گند زدم و با ادبیات ۱۸.۵ شد ۹۳۰۰....وگرنه عدد معدل من بیشتر همون ۹۵۰۰ میداده....گفتی ۱۸ رو گفتم کامنت اول

به امید روز های بهتر ادامه میدم....
چه خوب  امیدوارم شدم😐

ایشالا قبول میشی توعم دعا کن عزیزم

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
تو گفتی ۱۸ میشه ۹۵۰۰ اره دیگه چون دینیو گند زدم و با ادبیات ۱۸.۵ شد ۹۳۰۰....وگرنه عدد معدل من بیشتر ...

اها خب بخاطر همونه چون دینی ضریب بالایی داشت اینجوری شده .ولی بازم عالیه اگر‌پشت کنکور باشی دو تا درس ترمیم بدی یه دو نمره بیاری بالا احتمالش هست به ده هزار برسی 

#انسانیت
تجربی...پایه ام قویه

پایت قویه ک ۱۸ و خورده ای شدی دیگه 

خداروشکر منم پایم قویه

حتما همچنین 

فدات

2706