2733
2734
نزن این حرفو من دارم این حرفو میزنم که ۱۸ سالمه و بنظرم کاملا کار اشتباهیه تربیت نکردن بچه و رها کر ...

دمت گرم گل گفتی

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

من لقمه کسیو نمیشمارم ولی بالاخره همه جور آدمی پیدا میشه یکی دست تنگه یکی بخیله و ... 

خودم خونه‌ی خودمون دوس دارم مهمون بخوره چون حس میکنم معذبه یا اگه زیاد تعارف کنه ناراحت میشم چون حس میکنم با خودش فک کرده من بخیلم 

ولی  این حدیث امام علیو هیچوقت فراموش نمیکنم 

خونه مردم چشم و شکمتو نگه دار 

من اینو خیلی قبول دارم چون همه آدما مثل هم نیستن 

بچه هم بودم مهمونی میرفتم خدایی مودب و ساکت بودم😂

ولی بنظرم یه جعبه شیرینی  و دو کیلو میوه ارزش این حرفارو نداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ماهم بایه فامیل ارتباط داشتیم که پسرشون ۶سالش بود ولی اندازه یه ۵۰ ساله میخورد فکرکن دو سیخ کباب کوبیده میخورد!!بعد یه سیخ دیگه سهم باباشو میخورد یه سیخ هم از مامانش میگرفت بعد به کبابهای بشقاب منم نگاه میکرد😣واقعا ازش میترسیدم تازه وقتی هم میرفتن اسباب بازیهای پسرمو میزد زیربغل که ببره با خودش😑 بعد میرفتی خونه اشون یه خورشت با بال و گردن مرغ میزاشتن جلوت که بوی گند میداد تازه پسرشون ما نمیخوردیم اون خورشتو میگرفت تا ته میخوردش فهمیدم هیچی تو خونه نمیخورن که بچه اینجوریه ولی ازاون ور شبو روز زمین و خونه میخرن😑😂

منم خساست در نیاورم گفتن خیلی این رفتار زشته به بچه اا بگید اینکارو نکنن همین

ببین من اون شب مهمونی داشتم جوجه گذاشتم 

برادر شوهر کوچیکه موقع غذا به زور داشت میخورد

آخرشم سفره رو جمع کردیم اومده بود هی برمیداشت تو دستاش پر میکرد راه می‌رفت و میخورد

خب یه قابلمه هم کشیدم دادم بردن

عید هم اومده بود یه ریز اینجا تلپ بود

زولبیا و بامیه نمیزاشت برامون

من بدبخت روزه می‌گرفتم اون و شوهرم زولبیا هارو میخوردن

منم برداشتم برای خودم یکم قایم کردم

توهم یا ظرفو برمیداشتی میزاشتی رو اپن یا جلو مامانش میگفتی خاله جون مریض نشی یک وقت

خیلی حقیرانس ادم تدارک ببینه بعد بگه واییییی چ زیاد خورد! استارتر ریپلای کرد من مجدد نخوندم بزار بر ...

به نظرم حقیر اون کسیه که میره خونه مردم شکم خودش بچه هاش اینجوری پر میکنه واقعا خیلی عجیبه که طرفداری میکنید  حقیر اینه که بچت بره یه ساعت خونه کسی که باهاش رویارویی داری تو یه ساعت یک کلیو شیرینی بخوره آخرش خاله خودش بگه زشته بس کنه این ها به نظرم سم حقیر بازیه که خونه مردم همچین حرکت هایی بزنی ادب نداشته خودت بچه ت رو رو کنی ما گذاشتیم برای خوردن ولی ادب کجا رفته  

وا چرا بعضیا همیشه میان بگن بخوره نوش جونش و... خب گلم به بچه باید تربیت یاد داد  یعنی مثلا ه ...

اینا همونایی هستن که بچه هاشون یخچال ومیز میزبان رو خالی میکنه مادره هم با لبخند به بچش‌نگاه میکنه 

ایشونم تربیتش نکرده داره میگه حواستون به بچه هاتون باشه مراعات کنید 

بچه بچه س اگه بچه نبود که اسمشو دهقان فداکار بزاریم.بچه دوست داره بخوره مادر هم بلند بشه به بچه ش بگه نخور خب اومده چکار اگه نخوره خودش فقط یه روزه بزار بخوره 

سبحان الله وبحمده سبحان الله العظیم   
والا من بچم خونه خودمون زیاد نمی خورن خونه مردم مثل نخورده هارفتار میکنن هرچی هم میگیم افاقه نمیکنه ...

وای😂😂😂😍

خدا جونم،من به معجزه تو اعتماد دارما:)❤️میشه همیشه نگاه قشنگت رو زندگیمون باشه 🥰میدونم که همیشه هوای این بنده حقیرت رو داری!🥲                                                                          

قشنگ مشخصه اونایی که میگن خب بچه س باید بریزه بخوره بپاشه مامان همون بچه های بی تربیتن وگرنه یه خانوم با فرهنگ می‌دونه بچه ش و چجوری تربیت کنه که میزبان پشت سرش نشینه بگه چقد بی شخصیت !

گر قیامت قصه باشد من کجا بینم تورا 💔
عزیزم مهمونی کردن درست ولی عید دیدنی واقعا جریانش فرق میکنه والا طرف ما عر نفر اجیل نهایت ۵ تا مغز ...

بحث تربیت رو من گفتم اون جداس که باید بچه بفهمه 

من از دید میزبان گفتم که واقعا مشکلی نیست وقتی گذاشتم باید بخورن

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2706