2733
2734
آفرین دقیقا همینه یه جا هست بچه لجبازه بگی نخور گوش نمیده ولی بعضی مامانا واقعا عرضه دارن و بچه رو ...

اصلا وقتی میزبان ببینه مادرش دوسه بار تذکر داده دیگه ناراحت ک نمیشه هیچ میگه عیبی نداره بذار بچه بخوره

گاهی مادرای بیخیال میخوان ویتامینای بچه شون رو توی مهمونی مردم تامین کنن

اینجا چند مورد هست ک مهمه: 

یکی تربیت نداشتن اون بچه

یکی باید وسع خانواده هارو درنظر گرفت(یسریا مشخصه ک مرتب میتونن برن بخرن و شارژ کنن سینی و دیس پذیرایی رو، دیگه بقیه رو درنظر نمیگیرن) 

یکی اون بچه مریض میشه با اینهمه ولع بعد میندازن گردن میزبان.میگن رفتیم خونه فلانی بچه مریض شد! نمیگن بچه آش رو با جاش خورده!! 

در پیش باطلان جهان حرف حق مگو / منصور شد هلاک ز حق گفتن این چنین🕊🖤   اگر نه لایکتون کردم نه پاسخی دادم به احتمال خیلی کم ندیدم نوتیفتون رو... و به احتمال خیلی زیاد شایسته جواب دادن ندیدمتون.../  درخواست دوستی نمیپذیرم حتی شما دوست عزیزم🧡 /
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فامیلای ماهم همینن ما براشون میزاریم تو نایلون ببرن خونه حتی واسه کسایی که تشریف هم نیاوردن سهمشونو ...

خدا بهتون بیشترم بده ولی درد گرونی و بی پولیه وگرنه کی دلش نمیخاد ک دست و دلباز باشه

خدا جونم،من به معجزه تو اعتماد دارما:)❤️میشه همیشه نگاه قشنگت رو زندگیمون باشه 🥰میدونم که همیشه هوای این بنده حقیرت رو داری!🥲                                                                          
2731
بچه من فقط برای خیار از خود بیخود میشه بیرون خیلی بچه خوبیه و باید بهش چندبار تعارف کنن تا چیزی بردا ...

درسته این شکلاتای معمولی و تافی و اینا رو که اصلا محل نمیدن

اگه کاکائو درصد بالا باشه میخورن

ینی تو خونه خودمونم همینطوریه

عزیز شما.  دبیرستانی هستی درسته؟؟؟ درباره تربیت بچه.  چی میدونی واقعا؟؟؟؟؟

آره گلم♥️

من قصد توهین ندارم ،ولی مطمئن باش خیلی چیزا می‌دونم 

تربیت داداشم کلا با من بود یا مامانم سر کار بوده یا بابام و خداروشکر خیلیم مودبه و این رفتاری که کاربر نی نی سایت تاپیک زده بود راجبش رو عمرا انجام بده وگرنه باهاش برخورد میشه من میگم اومده خورده رفته الان حرس چیو میخوری غصه چیو میخوری؟ ناراحت شیرینی هاشه؟ تا واسش چهار بسته بخرم حضوری تقدیم شون کنم درست نیست انقدر حرف زده بشه پشت مهمون بچه بودن ایشون به بزرگی خودشون ببخشن😐😐

امروزه حواهرشوهرم بانوه اش مهمونم بود وسط مهمونی گفت  مامیخواستیم بیاییم خونتون مامانم گفته نیس ...

ما هروقت زیادتر برمیداشتیم مامانم یه چشم غره ایی می‌رفت یدونه هم نیشگون میگرفت یواشکی میزاشتیم سرجاش  تو مهمونی عید دیدنی شاید یه چایی می‌خوردیم با یه شیرینی

منم هزاااااار بار گفتم تربیت بچه دست مادر پدرشه نه صاحب خونه نباید تو هر کاری آدم خودشو دخالت بده که ...

وقتی پدر مادر کاری نمیکنن واسه تربیت بچشون ، بچشون هم مارو سرویس میکنه پس دخالتمون بی مورد نیست

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...
درسته این شکلاتای معمولی و تافی و اینا رو که اصلا محل نمیدن اگه کاکائو درصد بالا باشه میخورن ینی ت ...

خودمونم همینیم😂😍

خدا جونم،من به معجزه تو اعتماد دارما:)❤️میشه همیشه نگاه قشنگت رو زندگیمون باشه 🥰میدونم که همیشه هوای این بنده حقیرت رو داری!🥲                                                                          
اصلا وقتی میزبان ببینه مادرش دوسه بار تذکر داده دیگه ناراحت ک نمیشه هیچ میگه عیبی نداره بذار بچه بخو ...

دقیقا همینطوره

خدارو شکر که ما تو خانواده مامانم به این مسائل اهمیت میدیم 

درست تربیت شدیم خدارو شکر دست پدر و مادر درد نکنه

برامون میگیرن و نخورده نیستیم که بپریم به دیس شیرینی

مهمونی میریم همون یکی نهایتا دوتا

بچه ها هم اگر شلوغ کنن یه نیشگون زیرپوستی تا بشینن

می‌دونی ما.خودمون بچه هامون خوب تربیت میکنیم

بعدم اگر خونه داشته باشیم که وقتی اومدیم خونه میخوریم اگرم هم نداشتیم

تو راه که خواستیم بیایم براشون از همون میوه یا شیرینی که اونجا کم خوردن و آداب رعایت کردن می‌خریم

اها پس یه کلاس دهمی هستی هنوز از پول ننه بابا میخوری معنی گرونی و برنامه ریزی اقتصادی زندگیو نمیدونی ...

اون تاپیکی که از من دیدین فکر کنم مال سال پیش بود

چون نیمه دومی هستم ۱۸ ساله محسوب میشم

بله عزیزم هنوز از جیب مامان بابام میخورم و خداروشکر مامان بابامم که هر کدومشون ۴۰ سال به بالا سن دارن همچین رفتاری و ندارن ♥️

شما کاربر اسکار قدیمی هستید؟ کیمیا ؟

ن گلم کیمیا نیستم

2706