2737
2734
عنوان

کی وزنش از ۷۰کیلو بیشتره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 44 پست
وای نه من همش میترسم برسم به ۸۰ ۳سال پیش ۸۵بودم با کلی وزش تویه مدت کم شدم ۷۰ اصلا نمیدونم چطوری شد ...

قدت چنده؟

من قدم ۱۶۰ وزنم ۷۴

اون موقع که ۶۵ بودم خیلی هیکلم خوب بود،قشنگ ۸/۹ کیلو باید کم کنم،منم الان مسافرتم اما میخواد بعد از مسافرت ورزش کنم بیشتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من 71 . اونم چون شب روزو میخوابم و میخونم و میخورم.  بعد کنکور ایشالا به سوی 60 میریم. 

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
ببین رژیم فستینگ مثل روزه داری در کل فقط تو ی ساعت خاص میتونی غذا بخوری من فقط ی وعده میخوردم هر روز ...

البته بگمممم شما تو اون چن ساعتی ک آزادی داری نبایذ زیاده ردی کنی  فست فود نمیخوردم شیرینی ب کل حذف کردم روزی کلاااا تو روز ۴تا قاشق برنج و ۲قاشق خورش میخوردم و واقعااا جواب داد ورزشم نکردم ب کارای عادیمم رسیدم مشکلیم نداشتم اگ تونستی فیلم دکتر کرمانی راجب رژیم فستینگ و ببین تو گوگل هست 

2740
عزیزم تو رژیم فست تایم خوردن باید چند کالری خورد؟

ب نیاز بدنت بستگی داره من بدنم و با چای و آب میتونستم نگه دارم صبحانه نمیخوردم شامم نمیخوردم میان وعده هم اصلااااا فق ۴تا قاشق برنج نهار میخوردم و بدنم تونست هر روز تکرارش کنه عادت کرده بودم ببین تو آزادیت زیاده روی نکن سیر شو اماااا هله هوله نخور غذای عادیتو بخور امااا ب بدنت بستگی داره تازه تو فستینگ استپ وزنی هم نمیشی اگ مث من هرروز بتونی بگیری زوذ وزن و سایز کم میکنی 

ب نیاز بدنت بستگی داره من بدنم و با چای و آب میتونستم نگه دارم صبحانه نمیخوردم شامم نمیخوردم میان وع ...

ممنون عزیزم

پس تایم خوردن محدودیت نداره

من فکر میکردم باید کالری خاصی مصرف بشه

دخترم،هلنای مامان تو معجزه زندگی منو بابایی❤خدایاشکرت
ممنون عزیزم پس تایم خوردن محدودیت نداره من فکر میکردم باید کالری خاصی مصرف بشه

نه ببین در حدی نخور ک بترکی 😂😂بخور سیر شو تا تو اون ساعت خاصی ک فست هستی نخوری ولی آب زیاد بخور تا معدت اذیت نشه منک معدم مشکل داش اذیت نشدم اصلاااا موفق باشییی❤️

نه ببین در حدی نخور ک بترکی 😂😂بخور سیر شو تا تو اون ساعت خاصی ک فست هستی نخوری ولی آب زیاد بخور تا ...

باشه عزیزم 😅

ممنونم لطف کردی 

شما هم موفق باشید 🌹

دخترم،هلنای مامان تو معجزه زندگی منو بابایی❤خدایاشکرت
2706