2752
2734
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 126108 بازدید | 1044 پست
میدونه ما باهم اول دوست شدیم سر همین شک دارع که نکنه بری با یکی دیگه  شما دوست بودین؟

ن ما دوست نبودیم فامیل بودیم

ولی بعد از نامزدیمون اسکرین پیام هایی قبلاً با یکی بودم از حافظه قدیمی گوشیم دیده بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

معمولا اون جور آدمی نیست که گوش نده کلا اما وقتایی هم که نخواد قبول کنه رک و راست میگه که نمیخواد ...

هیچجوره راضی نمیشه اونطوری؟

فقط 39 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
آره خیلی خوشش میاد،منم هرازگاهی مناسبتا جلو شوهرم میبوسم ببینه چقدر خوبم مثلا😅

😂😂😂😂زرنگ

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
اخرش انجام میشه؟

بله 

اوایل هی احترام گذاشتم هرکاری خواست کرد سرمایه زندگیمون به چوخ داد خودمونیم یه خونه شدیم عین گداها از اون به بعد م هرکاری که برا رفاه آسایش زندگیمون هست انجام میدم اگه ذره ای مقاومت کرد عصبی میشم هرکاری هرندی که زد به روش میارم دیگه خفه میشه 

آخه تو این دنیا چند نفر شکل توان 
ن ما دوست نبودیم فامیل بودیم ولی بعد از نامزدیمون اسکرین پیام هایی قبلاً با یکی بودم از حافظه قدیمی ...

اوه شاید سرهمینه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله  اوایل هی احترام گذاشتم هرکاری خواست کرد سرمایه زندگیمون به چوخ داد خودمونیم یه خونه شدیم ...

اها

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصولا همه همینو گفتن

چون تربیت مادر های ایرانی یکیه ماشاالله 😂یمشت تخسو لجباز مغرور بزرگ کردن تحویل ما دادن

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
قدیمیا میگن مردا بنده شکم  و یه وجب زیر شکمشونن حالا راستو دروغشوخدامیدونه

قدیمی ها حرف زیاد میزنن برای من که جواب نیست😅

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
معمولا نه نخواد کاریو بکنه نمی کنه هزار جور بهونه هم شده میاره،ولی نمی کنه  

اها

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قدیمی ها حرف زیاد میزنن برای من که جواب نیست😅

اه خیلی از حرفاشونو علطه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چون تربیت مادر های ایرانی یکیه ماشاالله 😂یمشت تخسو لجباز مغرور بزرگ کردن تحویل ما دادن

چه خوب گفتی تخس لجباز😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاید

بعد اینکه دید دعواتون نشد؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706