2733
2734

سه هفته پیش حالش بد شد ۵ روز بستری بود من طبقه بالا زندگی مکنم با چهار تا بچه این پنج روز پخت وپز و کارهای خونه وبرادر شوهرام وپدر شوهرم رو انجام میدادم یه پام بالا یه پام پایین حتی مچ پاهام درد گرفتن بعد مرخص شدن مهمونها وقت وبی وقت میومدن وپدیرابی خواهرش که عمه کوچیکم میشه هم آمد یه دو سه روزی موند وپخت وپز میکرد و خلاصه من یه استراحتی کردم ضمنا اینو بگم که ۷ تا خواه شوهر دارم .

منم یه چند وقتی میسه گیر دکتر وآزمایش وسونو بودم و بچه ها هم امتحاناتشون وقت نشد برن وکاراشونو انجام بدم .

دیشب رفتم پایین بغ کرده چون رفتم دکتر وبه قول خودشون به خودم میرسم در صورتی که من الان یه ساله لکه بینی دارم وپشت گوش میانداختم .حالا اصلا نپرسید که چه مرگته رفتی دکتر هیچ ناراحت که من چربی خون دارم الم وبلم منم گفتم راستی جواب آز گرفتی بهم بر میگرده میگه ماشالله تازه یادت آمد.منم چیزی نگفتم وحرفو عوص کردم وبا تشر میگه دست خواهرم درد نکنه ۴ .۵ روز امد کمک دستم والا با اینحالم کی به دادم میرسید منم گفتم آره واقعا دستش درد نکنه خیر ببینه .اینقدر اذیتم کرده که اینا هیچی نیستن ولی من دیگه توان قبل رو ندارم 

خدایا عاقبت به خیرمون کن .آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من اگه چهارتا بچه داشتم انقدر سرم گرم بود محل به هیچ بنی بشری نمیذاشتم

ولش کن بابا یه گوش در یه گوش دروازه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
قبلنا اگر شوهرم برام لباسی چیزی میگرفت میومد اوقات تلخی میکرد ومیگفت که من لباس ندارم وفقط به فکر زنتی و از چشم میافتاد آن لباس

عنترخانوم 

شوهرنداره؟بدبخت عقده ای 

خدایامرسی

قبلنا که باهاشون زندگی میکردم تو یه خونه کارایی کردم که برای خانوادم نکردم هر روز باهام دعوا میکرد ومیگفت تنبلی تو ببین آن عروسم چقدر زرنگه گند زدی به خونم

عنترخانوم شوهرنداره؟بدبخت عقده ای

😂😂😂😂😂😂😂

واااای دلم😂😂😂😂😂

خدایا تورو بحق عزیزان درگاهت،کمک کن همه ی نی نی ها به موقع و صالح و سالم بیان بغل ماماناشون.آمین🙏

قبلنا که باهاشون زندگی میکردم تو یه خونه کارایی کردم که برای خانوادم نکردم هر روز باهام دعوا میکرد ومیگفت تنبلی تو ببین آن عروسم چقدر زرنگه گند زدی به خونم

چراآخه اینجوریه؟!!!

حالا خوبه عمه میشه هاااا!!!😕

بنظرم آدما رو نمیشه تغییر داد.خودتو تغییر بده.این حرفا و تیکه ها برات مهم نباشه.درضمن لزومی نداره ک هرچی ک شوهرت برات میخره اون بدونه!اخلاقش ک دستتونه بهش نگین هر حرفی رو

خدایا تورو بحق عزیزان درگاهت،کمک کن همه ی نی نی ها به موقع و صالح و سالم بیان بغل ماماناشون.آمین🙏

الان برادر شوهرم میخاد زن بگیره خواهر شوهرم میگه براش یه خونه جدا میگیریم در صورتی که یه واحد پیشمون زندگی میکنه زنش غریبست باید جدا زندگی کنن

2706