2737
2739
دیگه خونش نرو ازش دور شو محل نزار اجازه نده شوهرت هم بره خونش خیلی پر رو و بیشرفه میخواد طلسمت کنه&n ...

😂👌

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
چقدر بچه ای استاتر👎👎🫥🫥🫥🫥🫥🤣 چون لباس بچه رو عوض کرده تورو مادر قبول نداره؟ چ ربطی داره.. گوزو ...

اگه تو اکثر موارد همین باشه باز بچم ؟مثلا میخاییم بریم جایی میگه ما میبریمش شمام بیایید یا مثلا میگه اونو بده اونو نده یا خیلی موارد دیگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه تو اکثر موارد همین باشه باز بچم ؟مثلا میخاییم بریم جایی میگه ما میبریمش شمام بیایید یا مثلا میگه ...

نه این چیزا نه

من مادر خودمم میگه میگم نه

جایی نبرید پدرش حساسه

حتی اگه بچم بهانه بگیره هم نمیذارم ببره مادر خودم حتی

ولی دیگه مثلا لباس عوض کنه چه اشکالی داره 

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2728
خب درسته صددرصداما همیشه اینطوریه؟یعنی هیچوقت شماروبابچه تنهانمیزارن؟الان مادربزرگ پدریم نوه جدیدشوت ...

نمیدونم والا شاید حساس شدم اما خب میگم اکثرا ینی اینکه جوری شده بچم فقط میگه فلانی کارامو بکنه 

اصلا بحث حسادت نیس دوس ندارم کسی بغیر خودم اختیار بچمو داشته باشه دوس دارم منو بعنوان مادر بپذیرن تو ...

بچه فقط تو همین چندسال شیرینه و نیاز به تر و خشک کردن داره که اگه دیگران هم تو این کار کمک تون کنن محبت شون رو میرسونن و به بچه هم حس خوبی میده. بعد از چندسال بچه کلا به هیچکس اجازه دخالت تو امورش رو نمیده چه مادربزرگ چه پدر و مادر.

عزیزم اینو بدون شما هیچوقت در هیچ شرایطی اختیار دار بچه ت نیستی
بچه ای که به دنیا آوردی یه موجود مستقله که خودش مالک خودشه و شما فقط وظایف مادریتو انجام میدی
بعد هم کاملا با اختیارات خودش زندگی می کنه. الان دیگه دوره این حرفا گذشته. بذار بچه تو مهر و محبت هر دو خانواده رشد کنه و بعدشم وارد اجتماع میشه.
حس مالکیت تون روی بچه تون خیلی زیاده
اینجوری ادامه بدی میشی یکی از این مادرشوهر یا مادرزنایی که میگن بچه خودمه اختیار زندگیشو دارم

اگه دختر باشه دوس ندارم.چون حس میکنم بدن دختر رو هیشکی نباید ببینه

اما بچم پسره مشکلی ندارم هر کار میخواد بکنه😂

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️
نه این چیزا نه من مادر خودمم میگه میگم نه جایی نبرید پدرش حساسه حتی اگه بچم بهانه بگیره هم نمیذار ...

خب حالا دیدی چرا میگم چون اکثر موارد همینطوره حتی اگه بگم ن با خودمون میاد اهمیت نمی‌ده با خودش می‌بره یا با بهانه ای میبردش

2738
خانواده خودم بدون اجازه کاری برا بچم نمیکنن

از بس سگ اخلاقی.‌ یه بچه زاییدی دیگ.. چرا فتنه و داستان درست میکنی‌‌ ی بچه دیگ اه👎👎👎🫥🫥🫥 تو آدم بدبینی هستی.. خوانواده ات بخاطر همین کاری نمیکنن.. چون داستان و دعوا راه میندازی👎👎👎👎

'رها ز هرچه هست و نیست'

شاید فک کردی شمارو حساب نکرده کارشو انجام داده به همین خاطر دوست نداری ولی به اینم فک کنم شاید چون صمیمی تر بوده انجام داده

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌

خوشحال میشم تازه تشکر هم میکنم

خانم های مهربونم لطفا لطفااا به نیت حاجت روایی برای رسیدن به عشقم یکی یه صلوات بفرستید...

انشالله هرکسی واسم دعا کرد خداصدبرابرشو به دل مهربونتون برگردونه..

اگر مادر شوهر در جواب سلام بگه علیک سلام منظورش چیه؟ عایا میخواد منو بخوره؟ یا برام طلسم گرفته؟! 🤔 ...

بعضی عروسان دائم میرن خونه مادر شوهر سر سفره ی مادر شوهر میشینن و میخورن و تو همه چی هم نظر میدن و همه جا را ورانداز میکنن اما اگه خدای نکرده مادر شوهر خودشو بخارونه تو اخبار سراسری پخش میشه

دل را  به حریم عشق بسپار و برو فرسنگ به فرسنگ خدا با ما هست
2706