2737
2739
عنوان

نوار بهداشتی تون کجا میزارین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 52 پست
تو مغازه ها پره مردا ام میفروشن انگار نیم کیلو کوکائین که جاسازی کنی مامانمم مثل شماست

🙄🙄🙄🙄

این کاربری دست دو نفره .. چون با کاربریم بحث مذهبی کردی و ترکید ، مجبوری الان کاربریتو باهام سهیم باشی🙃 چون دیگه سیم کارتی برام نمونده🙂 امیدوارم جفتمون راضی باشیم😍 تاپیکای عشق و عاشقی مال منه 😍

اینهمه قایم کردن نداره که 

بلاخره اونا هم باید چشم شون عادت کنه پس فردا تو ازدواج شون مثل اکثر مردا نابلد نباشن

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین پنهان کاری ها باعث میشه پسر ،برادر، هرکس کنکاش ذهنیش بیشتر بشه وکنجکاو که بفهمه و سردربیاره ..یک وسیله بهداشتی مثل پنبه و دستمال کاغذی .مگه تو داروخانه و سوپرمارکت قایم میکنند؟؟

2742

حالا مثلا بفهمن جی میشع  خوبه شما شورتای آقایون رو میشورین اونا زشته نوار بهداشتی تونو ببینن اصلا براشون مهم هم نیست لین تفکرات عتیقه چیه بزار تو کابینت من هم اتاقم کمد دارم هم سرویس ولی میزارم اونجا 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
2738
🙄🙄🙄🙄

😐هان؟

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב
تو مغازه ها پره مردا ام میفروشن انگار نیم کیلو کوکائین که جاسازی کنی مامانمم مثل شماست

شوهر منم حرف شما رو میزد وقتی میخرید میگفت انگار میخواد مواد جا به جا کنی اون پشت میزارن تو پلاستیک مشکی ولی الآن که پسر داریم یه موقعی اگه تو دست و پا باشه میگه جمع کن بچها نبینن 

قایم نمیکردم و‌ نمیکنم 

یک کشو داریم مخصوص وسایل بهداشتی مثل صابون و … 

میزارم تو همون کشو 

قبلا خونه پدرمم همینجور بود 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خدا میگه اینجوری حرف بزن:😍  🥥همیشه راستگو باش. آل عمران/۱۷ ☁️با آرامش و نرمی حرف بزن. طه/۴۴ 🥥ازحرف هاۍبیهوده دوری کن. مؤمنون/۳ ☁️با زبان خوش سخن بگو. بقره/۸۳ 🥥حرف‌های نیکو ومنطقی بزنی. اِسراء/۵۳ ☁️پرخاش نکن. اِسراء/۲۳   چقدر شبیه این آیه‌ها هستیم؟!(:🚶  #اللَّھُـمَ‌‌‌‌عجِّـلْ‌لِوَلیِڪَ‌ألْـفَـرَج 🤲🏼♥️  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌️
2706