2737
2739

این دل درد از چیه؟ دو سه هفتست مریضه سرما خوردگی تب استفراغ همه چی باهم.حالا دو سه روزه از دل درد خیلی گریه می

کنه ینی ویروسیه دل دردش؟

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.

اره باید دوره ش بگذره

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره باید دوره ش بگذره

ینی درمانی نداره؟ بخدا دیگ میخوام سر ب بیابون بذارم خودمم مریضم

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
2731

من وبچه هامم سه هفته سرماخوردگی خوب نمیشیم خیلی میترسم تو ریه و سینه بچه هام عفونت بمونه و مشکلات دیگه ای بیاره امروز تصمیم دا م دمنوش آویشن واسه خودم بزارم خداکنه خوب شیم خیلی وقته درگیریم 

من وبچه هامم سه هفته سرماخوردگی خوب نمیشیم خیلی میترسم تو ریه و سینه بچه هام عفونت بمونه و مشکلات دی ...

وای منم مریضم دوتا دخترامم مریضن خیلی خسته شدم دیگ دلم میخواد زار بزنم زاااااررررررر

یعنی بعد این همه مدت دکتر نبردیش که از ما می پرسی ویروسیه؟؟؟

نه منتظر بودم شما بگین بعد ببرم دو بار بردمش دکتر سرم و صدتا آمپول و قرص و شربت و.... هر روز ی علائم جدید ازش میزنه بیرون دیگه بریدم

2738
نه منتظر بودم شما بگین بعد ببرم دو بار بردمش دکتر سرم و صدتا آمپول و قرص و شربت و.... هر روز ی علائم ...

همون درمانی که دکتر گفته رو ادامه بدید داروها سر وقت بدید دوره اش بگذره خودش درست میشه.فکر کردم از اینا هستید که بعد عفونت گوش بچه میان میپرسن چیکار کنیم راه دکتر رو بلد نیستن.

همون درمانی که دکتر گفته رو ادامه بدید داروها سر وقت بدید دوره اش بگذره خودش درست میشه.فکر کردم از ا ...

والا داروهاش تموم شد دریغ از ذره ای بهبود... میگم ببرمش بستریش کنم نمیدونم موندم