2737
2734
عنوان

قربانی تجاوز لطف کنین کمک کنین پلیییییییز

| مشاهده متن کامل بحث + 4291 بازدید | 166 پست
مقصر فقط خانوادشه چون بچه حالیش نیست تا بیاد به خودش چند سال گذشته متاسفانه 

اوهوم

هممون باید به دخترامون یاد بدیم که رازاشونو قبل اینکه به دوستاشون بگن به مادر یا پدرشون بگن 

باید جوری رفتار کنیم که ترس از بی آبرویی نندازیم تو وجودشون حالا هر طرز فکری که داریم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اوهوم هممون باید به دخترامون یاد بدیم که رازاشونو قبل اینکه به دوستاشون بگن به مادر یا پدرشون بگن&n ...

باید با هیچکس تنها نزارید باید یاد بگیرن دست زدن به بچه ینی تجاوز که بیان بگن بدون ترس 

2728
دونفر دیگه چ کاری داریم همسرم سر کاره منم بیکار با گوشی یا تلویزیون یا بیرون 

از هیچی بهتره🙄

از وقتی پسرم راه افتاده حتی تو گوشامم چشم درآوردم مجبورم قبل اینکه بیدار بشه خودمه رو جمع کنم غذا درست کنم وقتی بیدار شد همش حواسم بهش باشه مبادا کار دستتمون بده

2740
چندین بار گفته

واکنشش چی بوده 

میتونه به پدرش هم بگه ‌

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2706