2733
2734
عنوان

🥲 من چیکار کنم با این آقاعه😐😐😑

| مشاهده متن کامل بحث + 2750 بازدید | 81 پست
میخوادت:/

/::::::

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شماره ات رو عوض کن اگه خیلی بدت میاد

اتفاقا بهش گفتم شمارمم عوض میکنم پیدام نکنی

گفت میام شهرت پیدات میکنم آخرش😐😑🙇‍♀️🚶‍♀️💔

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤
زن عمو و عمویمامانم ۱۰ سال فاصله سنی دارن متوجه شدین ۱۰ سال زن عمو بزرگتره:(

۱۰ ساااااااال خانومه از اقا بزرگتره😐😐😐

کدوم شهره پسره؟ تو کجا هستی؟ اگه شرایط ازدواج داره باهاش صحبت کن حتما

ببخشید عزیزم 

فقط فاصله رو میگم

در کل 1300, 1400 کیلومتر فاصله اس😑😅

یس

تو ظاهر ب چشم نمیان؟

اون 7 ماه رو ولش کن،،،، اگه فهمو درکش زیاده طوری که قابل قبول باشه،،،، میتونید وارد مرحله آشنایی بشید،،، البته اگه قصد ازدواج دارید،، ولی احساس میشه این آدم که دو دستی چسبیده، انسان پخته ای نباشه، ولی بازم مطلق نمیشه گفت

آقا هستم🙂

منم اتفاقا یه مورد همینطوری برام پیش اومده بود توی دوران کرونا که اصولأ همه چی آنلاین بود 

یکسال از من بزرگتر بود و فاصله جغرافیایی‌ بسیاررر 

هی بهش میگفتم بابا تو اونقدر از بدبختی هات گفتی دلم سوخت درخواستت رو قبول کردم که بهت کمک کنم هیچ به هیچ

هر وقتم میگفتم بیا کات بدیم تو داری وابسته میشی میرفت گریه میکرد عکس میفرستاد 😐

دیگه آخر سر شب تولدش با هزار تا فحش کات کرد خداروشکر الانم یه دوسالی میشه ازش خبری نیست..

من زادگاه کوروشم آزاده ایی پر شورشم 
2706