2733
2739
عنوان

میخام دکترو با این روش گول بزنم نظرتون چیههه😀

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 66 پست
ریتالین وابسته میکنه موضوع اول  ریتالین رو بیشتر ب بچه ها میدن موضوع دوم

ی ماه میخورم بعدش فوقش میرم کارگاه ترک اعتیاد

با افتخار آرمی هستم 💜تاپیک راجب کیپاپ دیدین ممنون میشم تگم کنید 🙏
ریتالین وابسته میکنه موضوع اول  ریتالین رو بیشتر ب بچه ها میدن موضوع دوم

جدا از این ها واسه آدم عادی عوارض داره

در ضمن میدونم جدیدا برای تشخیص نواز مغز میگیرن الکی نیست 

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بیشتر از اینکه تشخیص بیش فعالی بدن میفرستنت تيمارستان والا خودم بیش فعالم یکی هم بدتر خودم دی ...

بو دقیقا چیکار میکنی ک دکتر یهت ریتالین بده؟

بگو منم همونکارارو بکنم

بیش فعالا ک دیوونه خونه نمیرن  میگم کنکور دارم فعلا ریتالین بده

عزیزم میدونی عوارضش چقده؟ بی خیال

ما هیچ وقت داستان را از زبان شیطان نشنیده ایم!!!!!....به بی دردان بیان درد دل دردی دگر باشد!!!!!
2731
ی ماه میخورم بعدش فوقش میرم کارگاه ترک اعتیاد

اعتیاد جسمی نه 

اعتیاد روحی 

بعد ها توی دانشگاه امتحانای سخت‌تری هست که هی با خودت میگی فقط اینو رد کنم 

بعدش دیگه بدون اون اندازه ی الانم تمرکز نداری و کلا تمرکزتو از دس میدی

کارات شبیه دیوونه هاست تا بیش فعال

ن از چند نفر پرسیدم علائمش همین بود

از رو صندلی چند بار بپرم پایین فقد؟

بو دقیقا چیکار میکنی ک دکتر یهت ریتالین بده؟ بگو منم همونکارارو بکنم

من بچگی تست ازم گرفتن 

یه سوال رو بارها ازم پرسیدن ولی من نمیفهمیدم چی میگن چون تمرکز نداشتم 

ولی الان خاله ام که رفته ازش نوار مغز گرفتن 

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما
2740

اینایی که گفتی علائم بیش فعالی نیست نشانگان اسکیزوفرنی حاد و جنونه. مانع کنکور دادنت میشه و میفرستت بستری شی.

به جای این فکرای احمقانه و تاپیکهای الکی زدن بشین درستو بخون. دارو که نمیاد گوشیتو ازت بگیره یا نت رو قطع کنه تا توی سایتای بیربط نچرخی  

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
واقعا فکر کردی بیش فعالا بالا و پایین میپرن و از در و دیوار بالا میرن؟

حس گردم یه لحظه دیوونه ای چیزی هستیم🥲😂😑

جدا از این ها واسه آدم عادی عوارض داره در ضمن میدونم جدیدا برای تشخیص نواز مغز میگیرن الکی نیست&nbs ...

روانشناس من میگفت اگه آدم عادی ریتالین بخوره احساس میکنه که خیلی خوب داره یاد میگیره و عملکردش رفته بالا ولی در واقع اینا اصلا تو حافظه اش نمی شینه

2706