2752
2734
آره من چون تو گفتی یه تحقیق کردنم 2 تا مقطع کاردانی و کارشناسی میتونی تحصیل کنی

حس خوبی بهم میده آشپزی اما چون تا الان غذا آنچنانی درست نکردم نمیتونم برم اگه کنکور قبول نشدم شاید برم

زندگیم فقط دو حرف خواب خواب..!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی بعد شغل های گرافیک دستی با یارانه فرق داره

بله فتو گرافیک رایانه میشه گرافیگ دستی هست داخل هنر ستان جدا هست داخل دانشگاه باهم یکیه 

هنرستانی که میریی بپرس بهش بگو کار رایانه انجام میدن یا نه

این کاربری دست سه نفره
حس خوبی بهم میده آشپزی اما چون تا الان غذا آنچنانی درست نکردم نمیتونم برم اگه کنکور قبول نشدم شاید ب ...

منم آشپزی دوست دارم اما آخر میپزی یاد میگیری اشکالی نداره باید ببینی کجا حالت خوبه 

مرسی حالا یکی به مامان بابام بگه وااییی البته درآمد برا خودمم خیلی مهمه اما بایدم حالم تو رشته خوب ب ...

گوش نده به حرفایی که دلسردت میکنه

اونام از نگرانی میگن

دقیقا درسته

بله فتو گرافیک رایانه میشه گرافیگ دستی هست داخل هنر ستان جدا هست داخل دانشگاه باهم یکیه  هنرست ...

آها میدونستم با هم فرق دارن اما آخر فتوگرافیک زیر شاخه گرافیک هست اما اگه بپرسم تو گرافیک از یارانه هم استفاده میکنن اوک دادن همون گرافیک بهتره درسته آخه من تو رسته ها دیدم یه گرافیک یارانه بود یکی گرافیک عادی و یکی هم فتو گرافی 

گوش نده به حرفایی که دلسردت میکنه اونام از نگرانی میگن دقیقا درسته

میدونم نگرانمم خودمم نگرانم اما گیر دادن رو تجربی اما منم نمیرم اصلا علاقه ندارم مرس از راهنماییت 💖

آها میدونستم با هم فرق دارن اما آخر فتوگرافیک زیر شاخه گرافیک هست اما اگه بپرسم تو گرافیک از یارانه ...

همون گرافیک رایانه زمان ما گرافیک عادی کار های دستی بود فتو گرافیک مال رایانه و عکاسی بود 

این کاربری دست سه نفره
همون گرافیک رایانه زمان ما گرافیک عادی کار های دستی بود فتو گرافیک مال رایانه و عکاسی بود  

آها خوب با کمک راهنمایی خوبت همون گرافیک یارانه رو میرم مرسی ❤