2733
2734
چجوری خر کردی😂من پارسال ۴۸بودم با قد۱۷۱ الان ۵۹ و میخام ۶۴ شم ولی هنو نتونستم کسیو خر کنم

وای خیلی وزنت داره بالا میره.چه میدونم.لاغر دوست داشت من تو تورش خوردم.نمیدونم اصلا چی شد.چطور شد.الان پشیمونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای خیلی وزنت داره بالا میره.چه میدونم.لاغر دوست داشت من تو تورش خوردم.نمیدونم اصلا چی شد.چطور شد.ال ...

ن بابا هنو لاغرم

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
۱۸ سالمه ب نظرت تاثیر داره؟بعد کنکور میخوام برم باشگاه اینا ینی الان شیر بذارم تو برنامم؟از این پاک ...

استفاده کن ولی اگر صفحات رشد بسته شده باشه بلند نمیشی

باید زودتر اقدام میکردی 

من قده ۱۷۸ رو خیلی میپسندم خودم ۱۶۲ ام😁

چرا من اینو جا به جا گفتم😐🤣

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  دوستان  "بذار" نه "' بزار"'  که از واژهء گذاشتن میاد.            وَرَهرام ( بهرام ) ؛ فرشتهء پیروزی             ساحل جواب سرزنش موج را نداد🌀گاهی فقط سکوت سزای سبک سری ست