2752
2734
عنوان

خواستگاری فامیل یذره دور😂

| مشاهده متن کامل بحث + 743 بازدید | 48 پست
اگه بک نداددد😭😂

ببین با ی پیجی بده که عکس پروف و ایدیت مشخص نیست تویی ولی پیج فالوراش بالا باشه .... ک شک نکنه عکس خودتم ی پست بذاره ی هایلات کلا پیجتو جلا بده فضولی کنه ریکوئس بدا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دارم خواهرشو

خب با خواهرش صمیمی شو تا رفتو امد کنین چندبار کافه و بیرون برین

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم
2731
دیدم که میگم پسرا تا بفهمن دختره یه کَمکی داره نخ میده هوا برشون میداره منصرف میشن

خوب الان چجوری نخ بده😂سید الان وقت دزدیدنه دیگ زمان قبل نیست دختر بشینه طرف بیاد خواستگاریش تا رو هوا نزدنش این باید دست به کار بشه الان رفیق من طرف ی بار بیشتر بهشون نگفته خوشمون میاد از دخترتا خودشون میخوان بعد ۶ ماه بگن بیا خواستگاری 😂😂🤦🏻‍♀️

وایی ریکوئست ندییی یه وقت‌. خودتو سبک نکننن

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
وای الان گاو میشم واقنی میرم ریکوعست میدما😂

کی صحبت شده از تو خوشش میاد یا نه؟ اگ این صحبت واسه سه چهارماه اخیر نکن اینکارو اگ بیشتر از شش ماه دست به کارشو پسر مردم بدزدی😂با سیاست البته

کی صحبت شده از تو خوشش میاد یا نه؟ اگ این صحبت واسه سه چهارماه اخیر نکن اینکارو اگ بیشتر از شش ماه د ...

واسه پارسال عیده این حرف

به بابابزرگ و عمم گفته بودن ، اوناعم گفته بودن هنوز سنش کمههه😐😂😂منصرف شدن کلا فک کنم👩‍🦯😂