2733
2734
عنوان

مزاحم تلفنی

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 48 پست
هرکی هست دشمنی خیلی بدی باهاتون داره امیدوارم زندگیت اروم شه غصه نخور شکایت کن همچی درست میشه

اره والا نمیدونم چرا اینجوریه، شوهرم قبلا دختر داییشو نامزدکرده طلاق گرعتن، میگم شاید از طرف اوناس، اخه شماره عروس خاله ک تازه عقد کرده کی داره جز آشناهای نزدیک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب چی شد بالاخره 

هیچی عاشق یکی بودم و یه دختر بینمون جدایی انداخت و هیچوقتم نفهمیدم کیه فقط تو کلاسمونه اینو میدونم ولی هنوزم اذیتم میکنه

یادمه اولین باری که نگاهم به نگاهت گره خورد فهمیدم تلخی فقط فنجون قهوه کافه ی شهر نیست... یه نوع تلخیم هست که خیلی شیرینه مثل چشمای تو که با تلخی نگاهم میکرد.    -پناه