2733
2734
عنوان

اگه مادرشوهرتون بچتونو ببره بیرون بدون اجازه....

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 69 پست
بستگی به مادرشوهر داره مادرشوهر من با همه بدی هاش اگر این کارو بکنه ناراحت نمیشم، چون میدونم حواسش ...

مادرشوهرم زن خوبیه اما من از این ناراحتم ک یواشکی برد پسرمو

کاربر قدیمیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی در کل پدرشوهر مادرشوهر یا مامان و بابام اشکال نداره بهشون اعتماد دارم اما کسی دیگه باشه نه

چندین بار جاریم گفت بذارش پیشم نذاشتم خوشم نمیاد

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |

من به هیچ عنوان اجازه نمیدم 

خودشون میدونن حساسم، حتی تنهایی طبقه پایین که خونشونه نمیزارم چه برسه ببره کلا بیرون

خودشون حساب کار دستشون اومده، چند بار صابونم به تنشون مالیده شده😂

یبار پدرشوهرم زد زیر بغل گفت، شوهرت اومده دنبالم، میبرم بچتو، برگشتنی میزاره رو صندلی شاگرد کمربندم میبنده و برش میگردونه، 

بچم 1سالشم نشده هنوز 11 ماهشه، 

من سریع از دستش گرفتم گفتم نه  تروخدا من تپش قلب میگیرم نمیتونم، این هنوز کوچیکه برگشتنی تک و تنها نمیتونه بشینه یه جا، اصلا جایی بدون خودم نمیتونم بزارم شرمندتونم

خواهی نشوی #همرنگ/                         رسوای #جماعت شو.... 😪
😐😐😐 اگه این مشکل برا خودتون پیش میومد مطمئنین بازم همین حرفو میزدین؟

فقط بگو مامان بهم بگو یه وقت فکر نکنم گم شده

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
خودم مادرم و بسیار حساس. قطعا ناراحت میشم شوهرمم به شدت عصبانی میشه. هیچکس حق نداره بچه منو جایی ب ...

نمیدونم رفیق ولی به نظرم اونام مثل پدر مادرن

اما بچم بزرگ بشه بهش یاد میدم جایی خواستی بری به من بگو در جریان باشم

ولی حق طبیعیشه از پدربزرگ مادربزرگشم بهره مند بشه

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |
😐😐😐 اگه این مشکل برا خودتون پیش میومد مطمئنین بازم همین حرفو میزدین؟

تازه اونم همسایه، من به هیچچچچچچ عنوان نمیزارم ببرنش در و همسایه یا هسیت و جلسه و... 

خودمم نمیبرمش چشم میخوره، اینقدر بچتونو تو شلوغ پلوغی نبرید، چشم زخم خیلی تاثیر گذاره ها

البته خداروشکر خانواده شوهرم کوچ کردن یه شهر دیگه ماهی یکبار میان طبقه ی خودشون(ما بالاشونیم) 

راحت شدم از دستشون

الانم میترسن ازم

مادرشوهرم زن خوبیه اما من از این ناراحتم ک یواشکی برد پسرمو

ینی عمدا یه جوری بردش که شما متوجه نشی؟

ببین مادرشوهر من از این کارا میکنه، یه وقتایی هم شاید ناراحت بشم، اما تهشو که میبینم میفهمم واقعا نیت بدی نداشته

مثلا اگه دیدم یواشکی بچمو برده، بخاطر این بوده که فکر کرده من خوابم، خواسته که بچه رو سرگرم کنه که من راحت بتونم استراحت کنم

ببینید

مالک بچه بعد خدا، پدر مادرشن

ن

دیگ پدر بزرگ و مادر بزرگ و عمو و خاله و... هیچ کدوم حق ندارن همچین کاری کنن، اونم بی اجازه، حتی ملدر میتونه کلا اجازه نده، من نمیزارم برادرشوهرم ببرتش بیرون، با اینکه گفت محکم بغلم میگیرمش، من ندادم گفتم شرمنده اگر منم میبرید، باشه وگرنه من دلم شور میزنه اضطراب جدایی دارم نمیتونم. 

دیگه هر کی دوس داره بچه خودشو ببره اینور اونور. بچه ی من مالکش منم، هرچیش بشه من بدبخت میشم و نگران

2706