2733
2734
عنوان

شوهرم ۳ روزه ازم هیچ خبری نگرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1290 بازدید | 73 پست
با خانوادش درمیون بزار بگو که این حرفارو بهت میگه ...بگو بهت تهمت میزنه.....رگ غیرت پدر شوهرتو بجوش ...

اینم دقیقن کپی باباشه بدتر از باباشه مثل مثل عموشه ی عموی خوش چهره و بددل داشته کل خانواده میگن شکل اونه 

به مادرشم ک میگم میگه این دلش سیاهه دلش مریضه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینم دقیقن کپی باباشه بدتر از باباشه مثل مثل عموشه ی عموی خوش چهره و بددل داشته کل خانواده میگن شکل ...

خوب بگو گناه من چیه که رفته وی خبر از من نمیگیره...من زنشم دلم براش تنگ میشه ..تا کی میخاد نیاد

بهم پیام داد زنگ زد  آشتی کنم یا نه ؟

اگه شوهرت خوبه مشکل جدی باهاش نداری ،ی، فرصت دیگه بهش بده .. ولی سر یک فرصت مناسب بهش بگو من خیلی دوستت دارم ولی تهمتو نمیتونم قبول کنم..یعنی بهم بر میخوره تو عشق اول و آخر من هستی..زشته این حرفو بمن گفتی ..اگه بگوش ی نفر برسه درموردمن چه فکری میکنه

خواهر گلم مطمعن شو ...شوهرت بددل نباشه...البته بددل بودن با غیرت شوهر رو زن فرق میکنه..به روحیات خود ...

همه میگن بددله 

غیرت روم داره ولی بددلی هم داره کنترل خشم هم نداره تو عصبانیت هر حرفی میزنه

مشکلم باهاش همین موضوعه فقط.. وگرنه مرد زحمتکش و مهربونیه 

پس بهش ی فرصت دیگه بده .....وحتما هنوز اول زندگیته،باهاش جدی صحبت کن بگو من زن تو هستم فردا میشم مادربچهای تو.. منو تو باید به هم اعتماد اطمینان داشته باشیم حتما باهاش صحبت کن تا دیگه بهت تهمت نزنه.باور میکنی من هیچ برنا مه ای تو گوشیم ندارم..شوهرم خوشش نمیاد.فقط روبیکا..الانم که پای گوشی نشستم شوهرم نیست وگرنه خوشش نمیاد زیاد با گوشی ور بری......ولی خیلی زحمتکش ومهربانی...حیف که به حرف خانوادشه ..یعنی اونا جادوش میکنن.  همیشه دستم پره،یخچال پره،مجالس بهترین کادو رو میدم..خلاصه تنها مشکل من با شوهرم فقط خانوادشه اگه انشا الله مستقل بشم مشکلاتم حل میشه

پس بهش ی فرصت دیگه بده .....وحتما هنوز اول زندگیته،باهاش جدی صحبت کن بگو من زن تو هستم فردا میشم ماد ...

ناراحت نمیشی از اینکه محدودت میکنه برنامه تو گوشیت نداشته باشی    ؟؟؟؟؟

شوهر منم خیلی از این اخلاقا داره ک میگه سرکار نرووو برنامه نصب نکن ولی من اصلن نمیخام ب این حرفای بی منطقش گوش کنم 

اون باید اعتماد داشته باشه 

ب این حرفاش گوش کنم دو روز دگ میگه نفس هم نکش

ناراحت نمیشی از اینکه محدودت میکنه برنامه تو گوشیت نداشته باشی    ؟؟؟؟؟ شوهر منم خیلی از ...

نه من خودم هم به گوشی و برنا مهاش هیچ علاقه‌ای ندارم آخه من۴تا بچه دارم سرم شلوغه  شوهرم الان جاده است وبچهام تعطیلن یکم کارهام سبکه ومیام تو سایت بعدا که شوهرم بیاد یا بچها مدرسه برن ،صبحانه، نهار، شام ..کارهای خونه بعد ببین وقتی میمونه برای گوشی...برای این چیزا ناراحت نمیشم

نه من خودم هم به گوشی و برنا مهاش هیچ علاقه‌ای ندارم آخه من۴تا بچه دارم سرم شلوغه  شوهرم الان ج ...

ایشالا همیشه پر از حس خوب باشی 

منم واقعا دوس دارم ی زندگی اروم داشته باشم نه اینجوری پر از تنش و قهر و اشتی