2733
2734
عنوان

میترسم بازم شرمنده شوهرم بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 19 پست
میدونم ولی خب بلاخره همسرم ۶ ساله چشم انتظاره و هرماه امید داره و مشکل از منه و بخاطر همین خجالت میک ...

مشکل چیه دقیقا ؟؟ 

باور کن خواست خدا باید باشه ما ۷ سال با مشکلات مختلف و داروهای مختلف نشدیم دقیقا متهی که دارو نخورده بودیم یک سال بود هیچ درمانی نکرده بودیم شدیم

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
آخه من قطع نکردم و شدم

واقعا عزیزم یکمی امیدوارم کردی اخه سری پیش دقیقا روز ۱۴ پری اومد البته اون موقع شیاف نداده بود دکتر اینسری درداشو داشتم ولی حتی لک هم نیومده 

خودت گل .....  پیرهنت گل.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا عزیزم یکمی امیدوارم کردی اخه سری پیش دقیقا روز ۱۴ پری اومد البته اون موقع شیاف نداده بود دکتر ...

توکلت به خدا باشه ان شاءالله خیره 

من تو این ۷ سال هیچ وقت نگفتم خدا صدامو نمیشنوه یعنی چی این همه نعمت داده حالا یه بچه نداده شد خدای بد؟🥺🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
مشکل چیه دقیقا ؟؟  باور کن خواست خدا باید باشه ما ۷ سال با مشکلات مختلف و داروهای مختلف نشد ...

عزیزم خداحفظش کنه تنبلی تخمدان شدید که بدون دارو پری نمیشم تخمدانامم زیاد به دارو جواب نمیده و فولیکول ازاد نمیکنه اگه حامله نباشم بعد عید دکتر گفته ای وی اف میکنم

خودت گل .....  پیرهنت گل.....
عزیزم خداحفظش کنه تنبلی تخمدان شدید که بدون دارو پری نمیشم تخمدانامم زیاد به دارو جواب نمیده و فولیک ...

ان شاءالله بارداری اگه نبودی حتما رژیم و پیاده روی داشته باش من پنج ماه رژیم بودم تقریبا ۲ ماه هم پیاده روی هر روز صب میرفتم خودشم هوای آزاد و با دوستم تفریح میکردم به بچه هم فکر میکردما ولی دیگه الویتم نبود 

1
5
10
15
20
25
30
35
40