2733
2734
واقعا میشه از مرد ها مرد دلخواه ساخت چون خیلی ساده ان فقط محبت می‌خوان و بادشون کنی و رییسشون کنی و ...

چقدر جالب بود ضرب المثلتون 

راستش من با کسی در ارتباطم و قرار بود بعد عید ازدواج کنیم البته یک مشکلی بود که قرار بود عمل کنه ایشون قبلا اوکی داده بود ولی الان میگه میترسم و نمیتونم. خیلی پسر خوبیه و دلم نمیخواد سر همچین مسئله ای تموم شه رابطه اما از طرفیم این ایرادی که داره خیلی اذیت کنندس برام و نمیدونم باید چکار کنم البته میدونم خودم خراب کردم چون اصرار بیش از حد کردم حالا نمیدونم چجوری درست کنم اوضاع رو 

چقدر جالب بود ضرب المثلتون  راستش من با کسی در ارتباطم و قرار بود بعد عید ازدواج کنیم البته یک ...

چه عملی؟

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چه عملی؟

عمل انحراف چشم یعنی انحراف چشمش اینجوری نیست که واضح باشه اما تو بعضی زاویه ها دیده میشه و البته موهاشم ریخته که میخواستم اونو بعد از این درست کنه

عمل انحراف چشم یعنی انحراف چشمش اینجوری نیست که واضح باشه اما تو بعضی زاویه ها دیده میشه و البته موه ...

خودت اصلاح مزاج کن ، لاغری؟ یبوست داری؟

ببین همه عیوبی دارن ولی چشم عیب بین مخصوصا ظاهر نشونه ی غلبه ی صفرا و سوداست 

بعد ازون بیشتر فکر کن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
خودت اصلاح مزاج کن ، لاغری؟ یبوست داری؟ ببین همه عیوبی دارن ولی چشم عیب بین مخصوصا ظاهر نشونه ی غلب ...

نه این مشکلاتی که گفتم برای ایشون بود نه برای خودم 

متاسفانه به این چیزا هم اعتقادی نداره

نه این مشکلاتی که گفتم برای ایشون بود نه برای خودم  متاسفانه به این چیزا هم اعتقادی نداره

فهمیدم برای ایشون بود ولی شما باید تصمیم گیری کنید 

فهمیدم برای ایشون بود ولی شما باید تصمیم گیری کنید 

درسته چون بقیه چیزاش خوبه و مشکلی نداره خیلی دو دلم 

یعنی به نظرتون با داروهای گیاهی رفع میشه؟ 

درسته چون بقیه چیزاش خوبه و مشکلی نداره خیلی دو دلم  یعنی به نظرتون با داروهای گیاهی رفع میشه؟ ...

عزیزم دارم راجع خودت صحبت میکنم ، من اصلا کاری به اصلاح مشکلات ایشون ندارم ، میگم خودت اول اصلاح مزاج کن بعد راجع به این موضوع تصمیم بگیر

درسته چون بقیه چیزاش خوبه و مشکلی نداره خیلی دو دلم  یعنی به نظرتون با داروهای گیاهی رفع میشه؟ ...

من دقیقا دارم راجع به دودلی شما صحبت میکنم ، انقدر روی این بنده خدا تمرکز کردی که خودتو فراموش کردی ، عرض کردم خودت اول باید متعادل باشی تا تصمیم درست بگیری ، چون سوداوی ها خیلی عیوب ظاهری میبینن و صفراوی هم معمولا درست تصمیم نمیگیرن 

عزیزم دارم راجع خودت صحبت میکنم ، من اصلا کاری به اصلاح مشکلات ایشون ندارم ، میگم خودت اول اصلاح مزا ...

آها ببخشید الان متوجه شدم

یعنی روی تصمیم گیری اثر میذاره؟ من نه لاغر نیستم یبوست هم ندارم

من دقیقا دارم راجع به دودلی شما صحبت میکنم ، انقدر روی این بنده خدا تمرکز کردی که خودتو فراموش کردی ...

درسته الان متوجه شدم 

البته کم مشکل ندارم خودمم ولی نمیدونم مزاجم چی هست

آها ببخشید الان متوجه شدم یعنی روی تصمیم گیری اثر میذاره؟ من نه لاغر نیستم یبوست هم ندارم

بله خیلی موثره روی تصمیم گیری حتما پیگیری کنید

گل بی خار خداست کاش همه ی عیوب ظاهری باشن

درسته الان متوجه شدم  البته کم مشکل ندارم خودمم ولی نمیدونم مزاجم چی هست

باید طبیب ببینه مراکز مراجعه کنید حتما ، عزت نفس همسر آیندتونم نگیرید مرد ها فوری متوجه میشن خانمشون روی چی تمرکز کرده و زیر پاشون خالی میشه

بله خیلی موثره روی تصمیم گیری حتما پیگیری کنید گل بی خار خداست کاش همه ی عیوب ظاهری باشن

چشم حتما خیلی لطف کردید 

راستش اینکه انقدر همه روی ظاهر تاکید دارن و مشاورین هم میگن بیشتر دو دلم کرده 

بله واقعا درسته من خودم چهرم بد نیست اما ایشون اخلاق و رفتارش خیلی خیلی بهتر از منه