2752
2739
وای چطوری این حرفو میگی ؟ آها اون بزنه فحش بده بعد بیاد لذت ببره ماهم هیچ کاری نکنیم ؟ احساس نداریم ...

نه عزیزم ولی وقتی پیش میزنی احتمال داره بهت خیانت کنه بعد که شاکی بشی ازش دلیل بخوایی میگه به خاطر نیازم بوده که برآورده اش نکردی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کشش میدی

مگه بچه ای، 

بشین سنگ هاتون وابکنید، 

چراقایم موشک بازی درمیاری

تا،وقتی میادسمتت اینطور، یعنی پشیمون، ازفرصت استفاده بکن، شرطهاش باهاش بگذار

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2731
نه عزیزم ولی وقتی پیش میزنی احتمال داره بهت خیانت کنه بعد که شاکی بشی ازش دلیل بخوایی میگه به خاطر ن ...

خوب زن هم می‌تونه نیاز عاطفیش رو از کس دیگه ای بگیره و مرد شاکی بشه 

هر دو باید مشکلشون باهم حل کنند نه بزن سمت کس دیگه ای

بنظرم هر خانومی باید دفاع شخصی بلد باشه

من بلدم دو برابر کتکی ک میخورم میزنم اصلا رحم نمیکنم واقعا وحشی میزنم اما قلبم تیکه پارس مگه مهمه که بزنی پیش خودت میگی یعنی من زنش شدم که بزنم آه از قلب درد کشیدم

نه عزیزم ولی وقتی پیش میزنی احتمال داره بهت خیانت کنه بعد که شاکی بشی ازش دلیل بخوایی میگه به خاطر ن ...

دست بزن نداشته باشه تا پس زده نشده اگه اینجوره زن هم بره خیانت کنه بگه دست بزن داره 

خب تو هم می‌دونی که داره چرت می‌گه و می‌تونسته نیازشو کنترل کنه و خیانتش صرفاً از عوضی بودنش میاد 

ببخشید گوه بگیره اون ازدواجی که سر یه این چیزا بخاد تموم بشه یا به خیانت کشیده بشه بیزارم از رابطه ای که بخام صدمو بزارم حتا به قیمت جونم تا بتونم طرفو نگهش دارم! گیریم حامله شدی افتادی استراحت مطلق و منبع رابطه!

یع جاهایی باید شوهرا مارو درک کنن نه ما اونا رو!

چی بگم واقعا ؟؟؟؟

خودتون بهونه رو میدین دست مردا

وظیفه زنه است سرویس بده،وظیفه مرد چیه؟

استارتر داره میگه زدتش میفهمی ینی چی؟