2737
2734

رابطه ما مجازیه و بعد از کلی دوندگی شکل گرفت

هر دفعه سر عکس دلخور شده بود حالا دیشب جدی حرف زدیم گفت تا حالا عکس قدی ندادی میخوام تصورت کنم منم مقاومت کردم حالا قراره تا ی ساعت مشخصی فک کنم قبول کردم رابطه ادامه داره نکردم کات کنیم..

چیزای دیگم هست که آزارش میده اینکه من زیاد نمیتونم آن بشم  بعد هر چت دیلیت بزنیم بخاطر من که کسی متوجه نشه و..

ولی این پسر تنها رفیق و کسی بود که کمکم میکرد چه تو درسام چه عاطفی چه به عنوان رفیق

من هیچ رفیق و دوستی ندارم بعد قبولی کنکور همشون از دست دادم حتی تو مجازی فقط همین ی نفرو دارم که اینم...

حالا با از دست دادنش همه اینا رو از دست میدم

نظر شما درباره تصمیمم؟  

میشه دعا کنین منم ی سری خواسته هامو که محدودیت ها رو ازم میگیرن بدست بیارم؟ ممنونم💜من ی دختر ۱۸ ساله ام😎 پرانرژی و شاد😁  حال همه رو خوب میکنم،انرژی مثبت😅 بهم میگن مغرور جذاب😎از آن آدمایی که از دور مغرور و یکمی اخموَن اما وقتی هم صحبت میشی دلنشینن و تفکرت کلا عوض میشه😍زندگی و مطالعه📚،کمک به دیگران و هر چی که دل آدما رو شاد میکنه☺خیلی دوس دارم😍😇 دوسدارم همیشه تو تحصیل موفق باشم تا به هدفی که دوس دارم برسم و دل مامان بابام رو شاد کنم😍  میشه برای رسیدن ب خواسته هام ی صلوات بفرستی🥺❤  ممنون میشم ازت🙏🏻😇   ان شاء الله همیشه حال دلت خوب باشههه💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنظرم نده ماهم مجازی بودیم ولی خب خودش رفت بخاطر اینکه اخلاقش خوب نی یهو جوگیر میشه سر هیچی قهر می‌کنه سراغش که نمیگیری مگه چرا تو بهم زنگ یا پیام ندادی واقعا فازشو نمیفهمم

خستم ازجماعت زنده کش مرده پرست .برام دعا کنید به عشقم برسم می‌دونم دعاهای نی نی سایتا میگیره به امید اینکه بیام تایپیک‌ بزنم که بهش رسیدم🥺♥️تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۴

تاپیک اخرمو دوس داشتی بخون، من که اون همه کار براش کردم اونطور جوابمو داد.  منم تنهام گلم به معنای واقعی دوستی ندارم ولی مجازی فایده نداره بزارش کنار

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)
2740
وقتی رفتی دانشگاه یه آدم درست و حسابی برای آیندت پیدا کن نه سرگرمی و رابطه مجازی

دانشگاه ما پسر نداره

میشه دعا کنین منم ی سری خواسته هامو که محدودیت ها رو ازم میگیرن بدست بیارم؟ ممنونم💜من ی دختر ۱۸ ساله ام😎 پرانرژی و شاد😁  حال همه رو خوب میکنم،انرژی مثبت😅 بهم میگن مغرور جذاب😎از آن آدمایی که از دور مغرور و یکمی اخموَن اما وقتی هم صحبت میشی دلنشینن و تفکرت کلا عوض میشه😍زندگی و مطالعه📚،کمک به دیگران و هر چی که دل آدما رو شاد میکنه☺خیلی دوس دارم😍😇 دوسدارم همیشه تو تحصیل موفق باشم تا به هدفی که دوس دارم برسم و دل مامان بابام رو شاد کنم😍  میشه برای رسیدن ب خواسته هام ی صلوات بفرستی🥺❤  ممنون میشم ازت🙏🏻😇   ان شاء الله همیشه حال دلت خوب باشههه💚
ببخشیدا ولی چیزی که زیاده دوست پسر مجازی 

من لاشی نیستم

بنظرم نده ماهم مجازی بودیم ولی خب خودش رفت بخاطر اینکه اخلاقش خوب نی یهو جوگیر میشه سر هیچی قهر می‌ک ...

دقیقاا اینم همونطوریه

تاپیک اخرمو دوس داشتی بخون، من که اون همه کار براش کردم اونطور جوابمو داد.  منم تنهام گلم به مع ...

ی عده لاشین به تمام معنا