2737
2739

ای بابا سکته چرا عزیزم اولٲ 90درصد توده پستان خوش خیمه دومٲ معمولٲ تو سن بالا خطر داره خواهر شوهر منم همین چند روز پیش گفتن تو سینە ت توده س باید بری ازش نمونه برداری کنن ولی اصلٲ هم لازم نداشت وانجام نداد چون چیز مهمی نبود 

اززندگی کردن فقط نفس کشیدنش سهم ماشد[کاربر سابقم]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا سکته چرا عزیزم اولٲ 90درصد توده پستان خوش خیمه دومٲ معمولٲ تو سن بالا خطر داره خواهر شوهر من ...

دکتر گفته بود؟

باید انجام میداد خیالش راحت میشد

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
2731
ان شا الله چیزی نیس نمونه برداری کردن؟

سنو گفت ظاهر بد نداره از دفعه قبل یکم کوچیکتر شد اما دو تکه شد گفت شاید وسطش خوب شد یا از اول دوتا بود ادم چربی داشت من ندیدم دفعه قبل ۱۰/۵در ۷/۵بود الان دوتا شده ۴/۵در ۶و ۴/۵در ۷

من دوران حاملگیم به وجود اومد. هیپواکو یا ایزواکو بود، بعد شیردهی خودش رفع شد. دکتر اونموقع گفت هر ۶ ماه سونو کن و حواست باشه بهش

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

اومدم تو این تاپیک قبلیت بهت بگم انشاالله که چیز خاصی نیس بیشتر توده ها خوش خیمن  .دختر عموی من ده تا توده داره تو یه سینش فک کن سونو گفته بود ظاهرش خوبه و شبیه بدخیم نیس ولی بهتره نمونه برداری انجام بده که هنوز نداده چقدر زیاده تعدادش باورت میشه .اگر که خیلی نگرانی برای دکتر متخصص پستان وقت بگیر تا از این استرس راحت شی الان که دیگه همه مطبا بازن .

2740