2737
2739

عزیزانی که دلتون شکسته و کسی مسبب دل شکسته شما بوده با چشم دیدید تاوان پس بده 

بیاید از تجربه هاتون بگید 

بله .یه نفر که فامیل خیلی نزدیکمم هست باعث شد زندگیم خراب بشه .بعدش خودش زندگیش خراب شد . خواهرشم طلاق گرفت .اون یکی خواهرشم به دلایلی خودکشی کرد و مرد. باور کنید اصلا در کل اواره  و بی آبرو شدن و حتی از ایران رفتن

آقا هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خواهر شوهرم باردار بود حرفی زد و به ناحق دلم را شکست از خدا خواستم جوابش را بده بچه ش بیماری قلبی ما ...

قربون صلاح و مصلحت خدا 

اما دلم برای اون بچه که به خاطر قلبش چه دردی کشیده واقعا سوخت

کاش آدمایی که بدی میکنن خودشون تاوان بدی رو بدن نه بچه هاشون 

قربون صلاح و مصلحت خدا  اما دلم برای اون بچه که به خاطر قلبش چه دردی کشیده واقعا سوخت کاش آدم ...

دقیقا من خودم براش ختم و دعا برداشتم که بچه ش شفا پیدا کنه خدا بدجور تاوان قلب شکسته را میگیره

2740
مدیرم ابرو و عزت نفسمو جلو همه از بین برد ولی هیچ تاوانی نداد اونی که دوستش داشتم جلو همه مسخره ا ...

پس هنوز دل شکسته ات آروم نشده 

صبر داشته باشه چرخ فلک میچرخه اونام تاوان میدن 

اما کی نمیدونم 

منم ۱۰ ساله منتظرم تاوان دلشکسته ام رو بگیرم اما هنوز زندگیشون گل و بلبل هست 

نمیدونم شایدم دل ما دل نیست

بله

آخی وای 💔شما الان با این موضوع طلاقتون کنار اومدید تونستید به شخص دیگه اعتماد کنید اگه تاپیک قبلی منو بخونید متوجه میشید خانواده همسرم  دارن باعث جدایی منو همسرم میشن

کیفی نداره بهت قول میدم فقط با بخشش میتونی آروم بشی من الان زندگی خواهر شوهرم را میبیم خوشحال نیستم ...

نمیتونم ببخشم 

خیلی سعی کردم اما نتونستم چون یادم میوفته چیکارا کردن دیوونه میشم به والله علی قسم

2706