2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اها خوبه تخمک چند بوده چند وقته مصرف میکنی گفت حتما باردار میشی

من که پریود شدم ولی  از هر دوتا تخمدان تخمک ازاد کرده بودم .من همسرمم یکم ضعیف ان وتحت درمان .حالا این ماه ببینم چطور نتیجه میده

2731
من که پریود شدم ولی  از هر دوتا تخمدان تخمک ازاد کرده بودم .من همسرمم یکم ضعیف ان وتحت درمان .ح ...

سلام جدی تخمک آزاد کردی چ خوب انشالا ک این برج نتیجه بده بعد چنده روز پریود شدی عزیزم 

چجوریه جوشونده اش و کی باید بخوریم یه توضیح میدی عزیز

8تا انجیر ریز می‌کنی تو نیم لیتر آب یکم زیاد تر بوده عیب نداره و بعد با گوش کوب لح می‌کنی و بعد نیم لیتر آب هویچ ریز می‌کنی خلالی 2یا 3ور بعد صاف میکنی با هم قاطی میکنید تو پارچه روزی یک لیوان نصفی بخوره تا 21روز از اول سیکل شروع کن وپرولاکتینت بالا نباشه ک بده 

شما باز دوره دومتو شروع کردی عزیزم الان چند سیکلی 

یک روز عقب افتاد . من اره خوردم جوشنده ولی دوبار درست کردم تا. دهم دوره ام چون دیگع طاقت نداشتم رفتم دکتر دارو گرفتم الانم روز ۱۴ دوره ام و درحال اقدام .

2706