2752
2734
عنوان

از همسایمون خوشم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 51 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قالیچه جواب نمیده عزیزم باید در خونه فرش بشوره اش ببره ببینن که چقدر دختر خوب و با استعدادیه😂 فان ...

😁😂😂😂

عَی خداا شکرت😘❤...برای حال خوبت نشانه ها بسیارند..آنها را دریافت کن و روزت را بساز..گوارای وجودت❤ اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
اول باید مطمین شه طرف مقابل کسی تو زندگیشون نیست و اخلاق طرف دستش بیاد 

فکر میکنی اون پسره باهاش چت میکنه؟😂

بعد دو خط چت میگه یا میگی کی هستی یا بلاکت میکنم اینم خودشو لو میده پسره هم فکر میکنه چه خبره دختر بهش پیام داده میزنه غرورشو خرد میکنه

فکر میکنی اون پسره باهاش چت میکنه؟😂 بعد دو خط چت میگه یا میگی کی هستی یا بلاکت میکنم اینم خودشو لو ...

خب نباید لو بده که 😂

باید طرف رو کنجکاو کنه که خود طرف بحث رو ادامه بده بعدش با توجه به موقعیت عمل میکنه

اول باید مطمین شه طرف مقابل کسی تو زندگیشون نیست و اخلاق طرف دستش بیاد  

و اینکه اولیت اینکه بدونیم همونقدر که پسره واسه اسی جذابه اسی هم برای اون جذابه؟ اصلا پسره دوست داره اسی رو بشناسه؟

بعدش میرن تو دوران آشنایی و اخلاق و رفتار هم دستشون میاد اوکی بودن میرن تو رابطه

الان بخندم به حرفت؟به نظر خودت بامزه بود؟

خیر

ولی بسیاار ضایع و خیط هست که رابرا به هرطریقی جلوش دربیای 

عَی خداا شکرت😘❤...برای حال خوبت نشانه ها بسیارند..آنها را دریافت کن و روزت را بساز..گوارای وجودت❤ اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2706