2737
2739
عنوان

آه ی مرتیکه خوب و مودب پیدا نمیشه منو بگیره😡

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا همه این حرفو میزنن مگه چجوریه؟

همه که نمیگن، من کم دیدم که راضی باشن. معمولا کسایی که به قصد فرار از مشکلات خونه پدری ازدواج میکنن از چاله میفتن تو چاه، فکر میکنن خونه شوهر راحتیه ولی وارد که میشن میبینن چقد سخت تر از قبله

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)
2731
2740
این شانس سگ منه یکی اخلاق سگ نگهبان  ذات روباه و گرگ گیرم میاد

عزیزم احساس میکنم خودت اخلاقت بده بخاطر همین اینجور آدم ها جذب میشن

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن

منم مثه تو خستم بسسسسسس که فامیلو خونوادم گیر میدن در حد روانی شدن خستم ولی از طرفی میبینم همه شوهراشون خیانت کارن حتی اونا که خوشبختن بعدش گندش در میاد با هر کی ام بودم خیانت کرد بهم دور ازدواجو خط کشیدم ولی از زخم زبونا خستم دوست دارم تنهایی برم یه کشوری جایی زندگی کنم تنها کسیو نبینم ولی پولشون ندارم حالا خوبه خرجم با خودمه فامیلا از خانواده بدتر خانواده از فامیل بدتر 

بین ۸۰ میلیون آدم ی جنتلمن آدم پیدا نمیشه

مگه همش مردن ؟ 😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     
2706