2733
2739

سلام.شوهرمیکساله خونه مامانم نرفته.زنگم نمیزنه.اما خونه مامان و خواهرش دوماه یکبار میره واسه غذام میمونه.از اول عید خونه بود هیچ جا نرفت.هی میگفت مامانم شماله ،خونه مامان منم نمی رفت که جفتشو باهم بریم.اخر دیروز کفری شدم گفتم شاید مامان تو نخواست برگرده به مامان من چه ،تنها نشسته،از اول عید چشمش به دره.روز مادرم محلش نذاشته بود.گفتم بعد از ظهر زنگ میزنم بریم اونجا گفت باشه.به مامانم گفتم برای شام میاییم. شوهرم از بیرون  اومد گفت پاشو بریم. گفتم نه برای شام گفتم میریم.گفت من واسه غذا خونه کسی نمیرم.بعد از ظهر کار دارم.مجبورم کرد ساعت سه رفتیم.تیشرت و جوراب نو عید ب اش خریده بودم اما ،لباس و کفش پاره هاشو که بهم گفته بود  بدم به ففیر پوشید.ماشینم نگه نداشت یه کم شیرینی بخرم ببرم.دست خاای رفتیم.طفلی مامانم غذاشموند رو دستش، دویستم نفری عیدی داد. زود پاشد گفت بریم.مارو گذاشت خونخ دقیقا دو ساعت رفت تریاک و شیره شو کشید .چون وقتی برگشت خونه هی چرت و پرت میگفت ومیخندید. در صودتیکه همیشه وحشی و عصبیه.دیگه میخوام مثل خودش باشم. چطوری انتقام بگیرم.خونه مامانشو یه خواهرش نزدیکه.میدونم برای شام میگن.میخوام منم کفش و لباس پاره بپوشم برم خونشون.غذام نمونم.خونه خواهر شوهر دورمم که تهرانه. لقمه نون و پنیر با خودم ببرم ،بگم غذا خونه کسی نمیخورم.خوبه اینطوری؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

دیگه از یه تریاکی شیره ای بیشتر از این توقع شعور نداشته باش موادمغزشو فاسد و پوک کرده

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......