2733
2734
عنوان

خانومای که عفونت واژن داشتن تروخدا بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه زیر دلم و رحم قشنگ تیر می‌کشه تخمدانام  نمیدونم چی بخورم پریود بشم خسته شدم

منم یه مدت داشتم بعد خوب شد،ممکنه کیست باشه،ممکنه هم به خاطر فعالیت تخمدان ها باشه…نمیدونم چجوری توضیح بدم ولی فکر نکنم جای نگرانی باشه،دقیقا منم وقتی درد داشتم ترشح هم داشتم که فکر کنم همون تخمک ها بود 

خانما عفونت گاهی میتونه دلیلش گودی کمر باش سرچ کنین متوجه میشین گودی کمر باعث میش عضلات شکم ب سمت پایین بیان مث رحم و ...و این خودش باعث عفونت میش

هم بخاطر عضلات ضعیف کف لگن

ورزش کگل یکی از بهترین حرکات برا تقویت عضلات کف لگن هس اما زمانبره با یکی دوماه نمیش

میتونین لاکتوفم و لاکتواژ رو هم مصرف کنین شنیدم خوبه

حین درمان مصرف دوغ رو قطع کنین

...

منم یمدت دل درد داشتم پهلوهامم یه کم درد میکرد به خصوص صبحا ، تو مجاری ادرار هم بعد از تخلیه سوزش و نبض شدید داشتم خون هم دیدم رفتم دکتر گفت از کلیه س شاید سنگ باشه ولی آزمایش و سنو دادم معلم شد عفونته و با چرک خشکن خوب شدم

من از برای مصلحت در حبس دنیا مانده ام .
2706