2737
2739

عکس العمل خانوادش چه خواهد بود؟

عکس العمل شما چه خواهد بود؟

😚😚😚😚خدایا چجوری بگم شکرت دورت بگردم مهربون😚😚😚😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از تولد خانوادگی برا خودم متنفرم 

ترجیحم تولدمون خودمون با بچمون باشه.. 

اونام فک نمیکنم عکس العمل خاصی داشته باشن

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
2740
همه خیلی خوشحال میشن یسریا ممکنه زیر پوستی حسودی کنن مث خواهر شوهر  اما مادر شوهر خوشحال میشه

اون مادر شوهر وجود خارجی داره؟ منظورم اینه که شما دیدید واقعا؟ یعنی بدن انسانی داره و میشه مثلا لمسش کرد همچین مادر شوهری رو؟؟؟ 

اون مادر شوهر وجود خارجی داره؟ منظورم اینه که شما دیدید واقعا؟ یعنی بدن انسانی داره و میشه مثلا لمسش ...

اسی کاملا مادر شوهرو شستی پهن کردی بغضم داری؟ 

بعضیا احمقن

منم مشکلات تو رو دارم و فقط با سوال ساده بدون تندی و بی احترامی میپرسم چرا برای ما نکردی .... فقط جوابش.‌...‌!!!! آخه اون دخترمه!!!!!!!

مادر شوهرت خرجش پای شماست شاید خجالته شاید زشت میدونه پول خودتونو بخودتون بده یا هر چی 

حرص نخور 

مادر شوهر من میشینم سر سفرش غذا جلو من نمیذاره ۱۰ ساااااله 

طبقه پایینشونم شوهرم یباره بیکار شد با کلی قسط و .... ماشینش موتوری ایراد کرد همزمان یخچال خونم خراب شد بی پول بودیم همه مواد تو فریزر گندید 

حامله بودم فقط نون تو خونه پیدا میشد و سیب زمینی 

هر هفته دوبار سور و سات راه مینداخت بریز و بپاش میکرد یه بشقاب غذا به عروس حاملش نمیداد منم خیلی هوس میوه میکردم تو بارداریم بهترین غذام تخم مرغ بود اما فقط با خدا بودم میگذشتم و میسپردم بخدا چقدر خدا مهربون بود و جواب صبرمو داد الحمدلله

اون مادر شوهر وجود خارجی داره؟ منظورم اینه که شما دیدید واقعا؟ یعنی بدن انسانی داره و میشه مثلا لمسش ...

پیام بالارو تو یه تاپی دیگه تایپ کردم

مادرشوهرمو اصلا دوست ندارم 

خودش برام سرب نمیخره 

اما اگه شوهرم بخره ناراحت نمیشه اغلب خوشحال میشه 

البته گاهی ام زود طوری خرف میزنه چه خوبه منم میخام و .... که شوهرم براش بخره