2737
2734

اسم مادر اصلی نوشته میشود و یا اسم رحم جایگزین نوشته میشود و بعد باید بروند دنبال دادگاه و پزشک قانونی و...؟

کسی تجربه ای داره؟

ممنون

الهی که خدا آرامش رو به دلهاتون بده

نام زائو

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مطمینی یا حدس میزنی؟

مطمئنم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2738
مطمئنم

الان هم از بیمارستان هم از دکتر هم از وکیل پرسیدم

گفتن به اسم مادر اصلی میزنن

لطفا دیگه تا اطلاع ندارین دل کسی رو خالی نکنین و کامنت منفی و اشتباه نزارید.

مطمئنم

استرس دادن به بقیه با اطلاعات غلط، اصلا کار خداپسندانه ای نیست. یکم توی رفتار و اخلاقتون دقت کنید. اول خودتون رو جای طرف مقابل بگذارید، شرایطش رو درک کنید بعد حرف بزنید اون هم حرف درست

الان هم از بیمارستان هم از دکتر هم از وکیل پرسیدم گفتن به اسم مادر اصلی میزنن لطفا دیگه تا اطلا ...

خانم من دیدم نام زائو رو زدن روی دستبند و پرونده 

رحم هم جایگزین بود

اشتباه از من بوده که فکر کردم منظورتون پرونده است نه اون مدرکی که برای ثبت احوال میبرن

من معذرت میخوام ولی لطفا شما هم ادب رو رعایت کنید