2752
2734

ببین اصلا بهش فکر نکن 

به حرف کاربر های اینجا هم توجه نکن مگه الکیه عشق و عاشقی 

از این به بعد دیدیش اصلا برات مهم نباشه 

سعی کن کلا این آدم برات مهم نباشه از ما گفتن بود که دقیقا همینجور تجربه ای دارم 

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ازش بدت میاد میترسی عاشقش بشی؟  چ پارادوکس عجیبی😇

اره از بس تو این فیلم ها دیدم

کارم از مستقل شدن ،تلاش ،دعا ،چله خیلی وقته دور شده الان فقط منتظر یه مرد پولدار خوشتیپ قدبلندخوشگلم که ننه باباش امریکان خودش دندان پزشکه ۲۸سالشه دوسه تا کارخونه ، یه شرکت مهندسی هم داره 😂🤣
الان سوالم اینه چرا اینقدر درگیرشی؟ شوخی شوخی عاشق نشی😂😂

بخدا نصف شبی یادش افتادم غصه به دلم افتاد اصلا دلم نمی خواد برم دانشگاه

همه رو برق میگیره مارو چراغ نفتی🤣😂

درست گفتمممم

کارم از مستقل شدن ،تلاش ،دعا ،چله خیلی وقته دور شده الان فقط منتظر یه مرد پولدار خوشتیپ قدبلندخوشگلم که ننه باباش امریکان خودش دندان پزشکه ۲۸سالشه دوسه تا کارخونه ، یه شرکت مهندسی هم داره 😂🤣
مطمئنی عاشقش نشدی😂؟

شما که اینجوری میگید بخدا پشت گوشی خنده ام میگیره نه بابا

وای نکنه دارم ذوق میکنم🤣😂😂

این هنوز بچه است شوهرم فعلا امریکاست بیوم رو بخون😂

منو با داداشش آشنا کن تورو خدااااااا😭

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
شدیااا😂

نه بیوم رو بخون این اصلا در این حد نیست 🤣😂

باید بهت بگم همین الانش هم توجهت نسبت بهش جلب شده و خودت خبر نداری😂 جدا از شوخی حتی به اینم فکر نک ...

نه من که همیشه خدا سریع میرن کلاس سریع هم خونه اصلا کوچیک ترین زمان هم نمیزارم 

شما که اینجوری میگید بخدا پشت گوشی خنده ام میگیره نه بابا وای نکنه دارم ذوق میکنم🤣😂😂

😂😂😂

کشش ندارم خوب بودنمو اثبات کنم ترجیح میدم برن تجربه کنن و برگردن 😏(تیکه های خاص)
به استایل نیس که عاشق که بشی میبینی طرف با هیچ کدوم از معیارات جور نیس ولی عین سگ میخوایش

این دیگه واقعا از اونور بومه افتاده وای اگه این باشه من خودمو میکشم🤣😂

شما عاشق نشدید برای منم خیلی پیش میاد ک توی اجتماع با کسایی برخورد دارم ک تا مدت ها فکرم رو درگیر میکنن ممکنه خودم بگم واای من چم شده عاشقشم یا ...اما اگر چن روز نبینیش کلا فراموشت میشه عشق ماورای این چیزاس من همیشه این کارو میکنم به ذهنم اجازه نمیدم ک راجبش فک کنه یا کنجکاو بشه با کنترل ذهن میتونی از پسش بر بیای

2706