2733
2734

چقدر بدم میاد ازش هنوز نیومده با تمام دخترای دانشگاه خاطره داره

بد شانسی همش هم تو راه من در میاد باهم چشم تو چشم میشیم 

مثلا اون از یه راه دیگه رفت من بخاطر اون دانشگاه رو دور زدم از راه دیگه برم باز تو راه هم در اومدیم 

مثلا از کنار من رد شد من سرم تو گوشی بود سرش رو اورد تو گوشی من

اخرش میترسم عاشق این بشم یا خداااااااا

کارم از مستقل شدن ،تلاش ،دعا ،چله خیلی وقته دور شده الان فقط منتظر یه مرد پولدار خوشتیپ قدبلندخوشگلم که ننه باباش امریکان خودش دندان پزشکه ۲۸سالشه دوسه تا کارخونه ، یه شرکت مهندسی هم داره 😂🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عروسیتون برات شعله شعله میخونم

#فان

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2731
2740
همین الانم احتمالا عاشقش شدی

نگو بخدا این اصلا استایل من نیست  اصلا از قیافش خوشم نمیاد

کارم از مستقل شدن ،تلاش ،دعا ،چله خیلی وقته دور شده الان فقط منتظر یه مرد پولدار خوشتیپ قدبلندخوشگلم که ننه باباش امریکان خودش دندان پزشکه ۲۸سالشه دوسه تا کارخونه ، یه شرکت مهندسی هم داره 😂🤣
ولکن بدبخت دختر نديده اس

اخ زورم میده تا منو دید گفت اینم شانس ماست مردم چی میبین ما چی 

عروسیتون برات شعله شعله میخونم #فان

این هنوز بچه است شوهرم فعلا امریکاست بیوم رو بخون😂

2706