2733
2734
اصفهانیا می‌دونن،وقای از طرف صارمیه میخای بری طرف پل فلزی از جلو بیمارستان سیدالشهدا باید رد شی،اونج ...

خوب عشقم از صارمیه برو مصدق از اونجا برو پل فلزی که از روبروی بیمارستان امید رد نشی. قبول دارم اونجا خیلی دلگیره

منم دردم خمینه و سرکوفت و طعنه هایی که بخاطر شنیدم حتی شوهرم بهم گفت دیگ نمیتونم مریض داری کنم و جوو ...

بیماری تون چی هست؟

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خوب عشقم از صارمیه برو مصدق از اونجا برو پل فلزی که از روبروی بیمارستان امید رد نشی. قبول دارم اونجا ...

ما همیشه از اونور میریم😂

در کرب و بلا بی طرفان بی شرفانند       تاریخ همین است یزیدی و حسینی
ما همیشه از اونور میریم😂

منم ماما هستم سال ۸۵ تا ۸۹ دانشگاه اصفهان خوندم خدا رو شکر ما کاراموزی اونجا نداشتیم ، ولی بچه های پرستاری میرفتن افسرده میشدن

دایی منم اونجا فوت شد سرطان پروستات

حماقتم،قدر خودمو ندونستن،ازدواج کورکورانه و احساسی

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم  به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره

چیز زیاد هست...اینکه چرا یکبار نشد خوش باشم و بعد تاوان پس ندم اینکه چرا زندگیم هیچوقت یه زندگی عادی نبود ... چرا هیچوقت شاد نمیتونم باشم و بختم اینقد سیاهه و بیشتر از همه چرا خدا نگاهم نمیکنه 😭

پسر۲۳ساله ای که ازمن خواست تابش تجاوزکنم تیف به این روزگار. آه منک یا زمن

چیشد

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌

خیلی بوده کدومش بگم  

قصد یادآوری خاطرات تلخ ندارم 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2706