2752
2734
جلو در مدرسه  ی پسر بچه تا کمر بین اشغالا دنبال غذا میگشت

بدترین صحنه هایی که تو طول عمرم دیدم ومی بینم همیناست ،بع کل درد خودم و فراموش می کنم😔😔😔

«اللهم عجل لولیک الفرج»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکه هنوز دارم در دوران غیبت امام زمان زندگی میکنم برام بزرگترین غمه!

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

سرنوشت تلخم

اینکه چرا جدانشدم

من حیف شدم داغون شدم و سوختم و سوختم و سوختم....

نامزدی دختری ۱۰ ساله با پسر ۲۳ ساله دختری ک پریود نمیشد کوچکترین چیز از زندگی زناشویی نمی‌دونست دختری ک تو نامزدی داغون شد و بعد ازدواج مرد ولی حتی یکبار جیکش درنیومد ...

و من از این بی زبون بودنم می سوزم  

حالا هم باردارم تمرکزم رو  اینه ک من مادر خوبی برای دخترم باشم 

شکر ک همسرم بهتر شده ولی ابن درد اصلی منو درمان نمیکنه 

من جام تو مدرسه بود جام تو رشته تجربی بود مدرسه نمونه دولتی ک قبول شدم من جام هرجا بود اینجا نبود

2731

فوت داییم 

(دایی)رفیقم ، همدمم، هَمه کَس و کارم ،دار و ندارم چطوری دلت اومد منو تنها بزاری و بری پیش خدا ، ای دایی نامرد و بی وفا بدون من کجا رفتی ...دایی بعد تو کیو بغل کنم، کنار گردنش رو ببوسم ، از سر و کولش آویزون بشم انقدر حرف بزنم براش که سرش درد بگیره ، با کی فیلم ببینم ، خونه کی برم خوش بگذره که دیگه دلم نخاد بیام ،با کی شهربازی برم وقتی بریم تونل وحشت از ترس سفت بغلش کنم ، با کی برم بیرون ، با کی؟؟؟ کی رو داشتم بجز تو ، تو تمام دلخوشیم داخل این زندگی بودی🖤عزیزترینم من قولی که بهت دادم رو یادمه قسم میخورم دکتر میشم و به قولم عمل میکنم .... دیدار به قیامت.....

اینکه ی کسیو دوس داشتم بیمعرفتی و لاشی بودن بد بودنو نصیب دلم کرد و بازیم داد الان بعد اینهمه وقت دلم میسوزه و هر پسری نزدیکم میشه همین بلاهارو سرش میارم نمیدونم انتقام یکی دیگه رو چرا از یکی دیگه درمیارم .هنوزم ک هنوزه آرامش ندارم

در تلاش برای آدم بهتری بودن🌱
برادرم تو روم گفت یه چی میگم که تا آخر عمرت بسوزی .بچه ای که من دارم از تخم منه بچه تو معلوم نیست کی ...

چ نامرد اون برادر نیست دشمنه بهش میگفتی بترس از خدا آینده معلوم می‌کنه کدوم بچه بهتریه

اینکه فهمیدم مادر شوهرم به خواهرم گفته بود خوبه وضع باباتون مثل ما نیست (بابام کارگره)  

از اول عید تا امروز از درون آتیش میگیرم

درخت از ریشه آب میخوره🌳🌴                                        انسان از قلبش❤️❤️

هرچی محبت میکنم احترام نگه میدارم باز یکی از حسادتش قصد خراب کردنمو میکنه ...همش تقصییر خنگ خان بهش میگم با آدمایی که یک رنگ نیستن و حرفاشون بگوشمون میرسه دوری و دوستی کن چیزی کم نمیشه ازت گوشش بدهکار نیست ...به مادرشم گوش نمیده ..میگم عقل که نباشه جون در عذابه مصداق خنگول خونه منه ..هی حرص خودش میخوره باز رو همون پرتگاهه میره خودشو پرت میکنه پایین منظور ذاتشه متاسفانه.

2706