2752
2734
من مادرم به خاطر سمی بودنش حتی گاهی پدرم رو هم مقابلم قرار میده :)

الان درحال حاضر شوهرم 

بدجووووور قلبمو شکست 

انقد بد که صداشو هییییییچکی جز خدا نشنید 

بعدم سادگیم و احمق بودن خودم 🤦‍♀️💔💔🖤

خیییییییییییلی زیاااااااااد دلم برا روزای بچگیم تنگ شده 

روزایی که همییییشه تنها بودم هیچ دوستی م نداشتم 

ولی 

حداقل آرامش داشتم 😭💔💔💔💔💔💔💔💔💔

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
دخالت برادر شوهر و جاری الله اکبر از فتنه. واگذارشون به صاحب اسمشون که علی و زینب هستن

طلاق میگیرن 

اهورا مشکان ازدواج ( تیتری که در تاریخ ۲۰ اسفند ۸۹ ثبت شده ) کیفیت زندگی زن و مرد بدون نام مادرانشان آنطور که صدا می زنند نه آنطور که نوشته را به ابجد کبیر در می آوریم حاصلجمع را + عدد ۷ میکنیم‌" عدد ۷ کلیدی است و باید حتما به کار رفته شود " سپس حاصلجمع را ÷ بر ۹ میکنیم 

آنطور که صدا می زنند مثلا الهه میشه الاهه ابجد کبیر الاهه را در میاریم ( اما در الاهه ه آخر تلفظ نمیشه پس الاهه میشه الاهِ ( ابجد کبیر الاه را در میآوریم ) ،،، گچپژ حذف میشود مثلا پری میشه ری ابجد ری را در میاریم پژمان میشه مان پریچهر میشه ریهر ، گلچهره میشه لهر چون ه آخر تلفظ نمیشه ،،، 

در بین غیر عرب زبانان ض ذ ظ همون ز تلفظ میشه مثلا کاظم میشه کازم ، علی میشه الی ، ث و ص همون س تلفظ میشه ثریا میشه سریا ، ح همون ه تلفظ میشه حمیرا میشه همیرا ، حمید میشه همید ،،، غ ق تلفظ میشه غلام میسه قلام ، ط ت تلفظ میشه  فاطمه میشه فاتم ه آخر تلفظ نمیشه ، 

ابجد کبیر زینب ( ۶۹ ) الی ( الف ۱ + ل ۳۰ + ی ۱۰ = ۴۱ 

۶۹ + ۴۱ = ۱۱۰ + ۷ = ۱۱۷ ÷ ۹ = ۰ 

درجه ی دوستی بین زن و مرد { + ۷ نداره } ( اسم زن و مرد بدون نام مادرانشان آنطور که صدا می زنند نه آنطور که نوشته را به ابجد کبیر در می آوریم حاصلجمع را ÷ بر عدد ۳ میکنیم باقیمانده اگر ۰ یا همون ۳ بیاد درجه ی دوستی متوسط است ، باقیمانده اگر ۱ بیاد درجه ی دوستی خوب و عالی است و با همدیگر دوست و رفیق هستند ، باقیمانده اگر ۲ بیاد درجه ی دوستی بد و ضعیف است و با همدیگر دوست و رفیق نیستند ، 

۶۹ + ۴۱ = ۱۱۰ ÷ ۳ = ۲ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهم خوردن عقدم درست وقتی که لباس عروس صورتی قشنگمو گرفته بودم و کلیییییی ذوق پوشیدنشو داشتم 

بخاطر حرفای فامیل و اطرافیا همه چی بهم‌خورد

الان ۱۸ماه میگذره هردفعه یادم میاد قلبم اتیش میگیره

به همین ساعت قسم نمیگذرم و آه میکشم هرشب

2731
الان درحال حاضر شوهرم  بدجووووور قلبمو شکست  انقد بد که صداشو هییییییچکی جز خدا نشنید&nb ...

میفهممت :) 

شکست قلب از طرف عزیزانش چ خواهر چ پدر چ برادر چ مادر چ همسر مخصوصا غم‌انگیزه و انگار گم کردی اونی که همیشه بهش تکیه میکردی رو :)))) 

the most important decision in❣️
بهم خوردن عقدم درست وقتی که لباس عروس صورتی قشنگمو گرفته بودم و کلیییییی ذوق پوشیدنشو داشتم  ب ...

منم نامزدیم با عشقم به خاطر حرف فامیل همین دیروز بهم خورد .... 

میفهممت قشنگگگ:))

خیلی وحشتناکه تقاصی که قراره تو زندگیشون پس بدن 

اعتماد بی جا باعث شده کلاه سرش بره وام امضا میکنه پول وام را نمیدن مجبور میشه خودش بده یکی بگه ندارم ...

شوهرت آدم خوبیه،اطرافیان لاشی هستن وازش سواستفاده میکن

وخدایی که بشددددت کافیست❣
فوت برادرم.... بخدا تو این دنیا هر مشکلی چاره ای داره... بجز مرگ... خدا برا هیچ خواهری داغ برادر قسم ...

واقعا فقط مرگه که چاره نداره و آدم‌موقع مواجه شدن باهاش از ته دل میخواد هر چیز دیگه ای سرش بیاد الا این یکی. چیزیه که وقتی اتفاق بیفته از خدا هم کاری برنمیاد. این خیلی دردناکه برای من که هرچی میشه با ترس سریع خدارو صدا میزنم و منتظرم درستش کنه.

خدا به شما و هرکس عزیز از دست داده صبر بده.

مادر منم ۳ تا برادر از دست داده. پیر شده واقعا بی کسه. 

بهم خوردن عقدم درست وقتی که لباس عروس صورتی قشنگمو گرفته بودم و کلیییییی ذوق پوشیدنشو داشتم  ب ...

عزیزم خیلی خودتو درگیر نکن 

به این فک کن شاید اگه بهش میرسیدی برات ضررش بیشتر بود شاید اونجیزیکه تو فک میکردی نبود بعد الان باید دنبال طلاق میرفتی خداروشکر کن 

بسپار به خودش اون بهتر از تو از همه چی خبر داره 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
منم نامزدیم با عشقم به خاطر حرف فامیل همین دیروز بهم خورد ....  میفهممت قشنگگگ:)) خیلی وحشتنا ...

جدییی میگیییی😭

امیدوارم بتونی حال خودتو خوب کنی عزیزم

منکه داغونم از عشقش دارم خفه میشم اما چاره ای ندارم😞

جدییی میگیییی😭 امیدوارم بتونی حال خودتو خوب کنی عزیزم منکه داغونم از عشقش دارم خفه میشم اما چاره ...

اره از این میسوزم که من عاشقش بودم و اون منو شاید عاشقم نبود ولی حداقل دوسم ک داشت :) و ما دو تا به خاطر فامیلای چرت و آشغال و عوضی دور شدیم از هم 

من هیچوقت هیچکس رو نمیبخشم حتی اگه خدا ببخشتشون

جدییی میگیییی😭 امیدوارم بتونی حال خودتو خوب کنی عزیزم منکه داغونم از عشقش دارم خفه میشم اما چاره ...

به نظرم سعی کن خودت رو درگیر کنی با اهدافت و کمتر بهش تو ذهنت بپردازی 

اگر قسمتت باشه ازت نمیگذره ..   :)

یادم رفت بگم قبلشم گفت یه چیزی میخوام بگم که تا آخر عمرت بسوزی .به خاطر سهم ارثی که حقم بود ومن مطال ...

نه ربطی به فرزند خوانده نداره کلا برهدرا خیلی مقاومت میکنن در بالا کشیدن ارث خواهراشون

2706