2733
2734
جاریم و کلا دور اطرافیانم حالا نامزدشون یا شوهرشون براشون تولد های خیلی بزرگ گرفتن ولی نامزد من با ا ...

خاک تو سر عوضیش

ما زن ها یه جاهایی میمیریم ولی الکی نفس می کشیم 

از این جور مردها متنفرم

آجیل خریدم همش تخمه هندونه بود🥲🥲

کاش درد بزرگ منم این بود 

نمیدونم خدا تو ما چی دیده که یه عده مثل مارو انقدر میکوبه

برای خوشبختیم صلوات میفرستید🥹🙏خیر ببینید 🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کسی ک دوسش دارم دختر داییم دوست داره🥲 جالب اینه طرف پسرداییمه و همش میبینمش نمیتونم عشق بهشو فراموش کنم هیچ کس ن خبر داره من اونو دوست دارم ن خبر داره اون دختر دایی مو دسوت داره ولی از رفتاراش میفهمم چقدر عاشقشه😭💔

مامانم اون روز با شوق جلوم میگفت پسر داییت به نظرت عاشق فلانیه منم با بغض پنهان میگفتم شاید ، نمیدونم 😭

تو میگفتی از کجا مطمئن هستی تخم خودت  البته اگه زن داداشت با شمشیر نیاد سراغت

🤭🤭

به قیمت سفید شدن موهایم تمام شد،،،ولی آموختم که ناله ام سکوت باشد،گریه ام لبخند و تنها همدمم ،خداااا،،

جدا شدن از کسی ک عاشقش بودم ... نرسیدن ...نرسیدن...نرسیدن..‌.

کاربری دست دو نفره . نگار متولد ۷۷ نگین متولد ۶۸ . دوتا خواهریم باهم از این کاربری استفاده می‌کنیم و به تاپیک های همدیگه اصلا نگاه نمی‌کنیم 

خبلی زایمان سختی داشتم و بعدش دردسر زیادی کشیدم الان 21 روزشه بچم متاسفانه مریض شده از دیشب تا الان بالا سر دخترم بودم تهش شوهرم امشب بجای خسته نباشید گف کوه کندی!  قلبم تیر کشید باحرفش خستگیام چن برابر شد 

2706