2733
2734
مظلوم نمایی بسه اتفاقا براحتی دارین زندگی میکنین ده برابر ایرانی ها زادو ولد دارین تمام ایرانو گرفتی ...

عزیزم به نظرم این لحن صحبت کردن درست نیست خیلی از ایرانی ها هم مهجرت کردن یعنی باید به اونها هم بی احترامی بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من یک آدم  بشدت بشدت دلسوز ومهربان بودم  خواهدم حدود ۱سال پیش برای زندگی ترکیه رفت وفعلا ...

منم نشخوار ذهنی خیلی شدیدی دارم عزیزم تنها کمکی که میتونم بکنم اینه که میفهممت با دل و جون خیلی سخته

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
مرگ مادرم ...یک شب یهویی بدون هیچ سابقه بیماری ..مامانم چی شد از کی افتاده بود زمین و بیهوش موندن بو ...

خدا رحمت کنه مادرت رو، منم حسرت چایی خوردن با مامانم رو دلم موند، همیشه چای تازه دم تو خونش به راه بود مادرم هفت سال بیماری کشید و رفت، امشب برای مادرم و مادر شما قرآن می خونم، خدا کنه مادرم منو ببخشه

برادرم تو روم گفت یه چی میگم که تا آخر عمرت بسوزی .بچه ای که من دارم از تخم منه بچه تو معلوم نیست کی ...

میگفتی اگه من قراز بود با این حرفم ناراحت شم یا بسوزم مه به فرزند خواندگی نمیگرفتمش. مهم نیست پدر و مادرش کیه مهم اینه یه جوری بارش میارم مثل تو خوک صفت نباشه

دیدی آن شب چه شد؟😔 پدر دیگر بیدار نشد... در گوشه ی تاریک و حزن آلود خانه... دیدی پدرم چشم بست؟ بی خداحافظی، بی حرف، بی پند و ناگهانی؟ دیدی فرزندانش را؟ سیمای غمگین دخترش را؟دیدی غم چشم پسرانش را؟ دیدی نفس در سینه حبس بود؟ چشمان در تمنای اشک بود؟ دیدی غم آسمان را؟ قطرات اشک بالا را؟ دیدی سکوت پرندگان را؟ ناله ی دلگیر باد را؟ دیدی که دیگر حرفی برای گفتن نبود؟ فقط اشک بود و اشک بود؟ دیدی که روز به سیاهی شب بود؟ آفتاب به سردی یخ بود؟ دیدی که دیوار ها را تاب ایستادن نبود؟ شمع را جان سوختن نبود؟ زیرا که دیگر عشق نبود🖤گرما نبود😭پدر نبود... 😔😔
کار هر شبم ... چون بچه هام خوابند نه گریه هام می‌بینند نه دلتگیمحس میکنند  نه نیاز به وانمود ک ...

فراموش نکن که شما زنده ای و تعلق به زنده ها داری . به این حد خودت رو وقف اون مرحومان بکنی حق بچه‌هات پایمال میشه . 

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم . 
2706