2737
2739

پسره کارمنده بعد وضع مالی هم متوسط دستش به دهنش میرسه با ادب با شخصیت درست بدون حاشیه خلاصه از همون کیس های که همه تعریف میکن چهره هم خوبه

قبلا با دوست خواهرش دوست بوده رفته خواستگاری ندادن  عاشق طرف بوده

حالا اگه خواستگاری شما بیاد قبول میکنید؟؟؟

من خودم گذشته مهمه واسم قبول نمیکنم فقط میخوام نظرتون رو بدونم

کارم از مستقل شدن ،تلاش ،دعا ،چله خیلی وقته دور شده الان فقط منتظر یه مرد پولدار خوشتیپ قدبلندخوشگلم که ننه باباش امریکان خودش دندان پزشکه ۲۸سالشه دوسه تا کارخونه ، یه شرکت مهندسی هم داره 😂🤣

به نظرم بستگی داره الان احساسش نسبت به طرف چیه

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

آره قبول میکنم

مهمترین هدف تو مستقل شدن پس براش تلاش کن💞میشه دعا کنید آزمون های استخدامی بعدی شهر ما رشته من رو بخواد...ممنونم💚 شهرم رو خواست و الان منتظرم برم مصاحبه...میشه دعا کنید قبول نهایی بشم🩷 ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا قبول نکنی؟ مگه با طرف رابطه داشته؟

نه ولی اینکع یکی قبل بوده و تو ذهنش هست اذیت میکنه ادمو ممکنه تو هر چیزی مقایسه کنه

کارم از مستقل شدن ،تلاش ،دعا ،چله خیلی وقته دور شده الان فقط منتظر یه مرد پولدار خوشتیپ قدبلندخوشگلم که ننه باباش امریکان خودش دندان پزشکه ۲۸سالشه دوسه تا کارخونه ، یه شرکت مهندسی هم داره 😂🤣

قبلا یبار قبول کردم بعد اون دختری که میخواست عقد کرده بود درست دو ماه بعد اینکه این اومده بود خواستگاری من عروسی دختره بود با اینکه ادعاش میشد فراموشش کرده و ازش متنفره ولی شب عروسی دختره حالش بد شد منم ولش کردم 

قبلا یبار قبول کردم بعد اون دختری که میخواست عقد کرده بود درست دو ماه بعد اینکه این اومده بود خواستگ ...

وای دقیقا منم این فکر با روح روانم بازی میکنه خداروشکر رهاش کردی وگرنه نابود میشدی با این ادم

2740

راستش من فکر میکردم کسیو که یکی دیگه ردش کرده چرا من قبول کنم اگر خوب بود اگه جذاب بود قبلی میپذیرفتش تا اینکه با یکی اشنا شدم که سه سال با یه دختری بود دختر بهش خیانت میکنه و تمام من از سر سرگرمی فقط باهاش حرف میزدم الان ۵ سال از اون روزا میگذره هر چی از آقایی مهربونیش بگم کم گفتم ادم کنارش اوج ارامشو سرخوشیه تازه اون دختر رو واسه ازدواج میخواست گاهی به اون دختر حسودیمم میشه که چجوری تونست از دستش بده با اینکه من هیچی کم ندارم..... خلاصه بگم یه مدت صرف اشنایی کن همه چی میاد دستت که دلش باهات هست از قبلی دل کنده و ... سنتی صرف باشه یکم ریسکه شاید دلش پیشش هنووز

نه ولی اینکع یکی قبل بوده و تو ذهنش هست اذیت میکنه ادمو ممکنه تو هر چیزی مقایسه کنه

آره اینم هست. ولی اگه چیزه خوبیه نذار بپره! 

خود منم یه نفرو دوس داشتم تا خواستم مطرح کنم فهمیدم شوهر داره! ولی همون لحظه از ذهنم حذفش کردم. قرار که نیست تا آخر عمرم به اون فکر کنم. شاید اینم اینجوری باشه 

(البته من هر از گاهی بش فکر میکنم 😂🙃)

راستش من فکر میکردم کسیو که یکی دیگه ردش کرده چرا من قبول کنم اگر خوب بود اگه جذاب بود قبلی میپذیرفت ...

اره اینجوری هم میشه، خداروشکر الهی همیشه خوشبخت باشی

آره اینم هست. ولی اگه چیزه خوبیه نذار بپره!  خود منم یه نفرو دوس داشتم تا خواستم مطرح کنم فهمی ...

یه سوال پسرا چرا این حرف رو درمورد یه دختر میزن مثلا کی اینو میگیره؟؟

یا مثلا به مادر دختره میگه خاله واسم زن پیدا کن؟🤔

یه سوال پسرا چرا این حرف رو درمورد یه دختر میزن مثلا کی اینو میگیره؟؟ یا مثلا به مادر دختره میگه خا ...

والا من در مورد کسی اینجوری نمیگم. انقدی که دختر داغون هست به همون اندازه هم پسر داغون هست. در و تخته خوب جور میشه!

به مادر کدوم دختر میگه خاله برام زن پیدا کن؟ مگه خودش مادر نداره که براش پیدا کنه؟

والا من در مورد کسی اینجوری نمیگم. انقدی که دختر داغون هست به همون اندازه هم پسر داغون هست. در و تخت ...

داره ولی چرا باید به کسی دیگه بگه اون کسی که خودش دختر مجرد داره

2706