2737
2739

تنها ایرادش اینه موقع پریودی دچار pMS میشه و اتقاقات ناراحت کننده که تپ رابطشون پیش اومده رو با تلخی به طرفش میگه بعد پریودی اروم میشه و میگه اشتباه کردم

خصوصبات خوبش ایناست

شیک خوش بو

با همه اخت نمیشه

ولی خوشرو و تو دیدار اول راحت ب نظر میرسه ولی خیلی سخت با کسی صمیمی میشه

اکثرا با کسی نمیسازه

ولی وقتی بسازه کامل میسازه

اگه صمیمی باشی باهاش خیلی خوشگذرون و خوش خنده

خوش لباس و خوش سلیقست

مغرور و بعضی وقتا قیافه میگیره

ویژگی بارز اینه خیلی ادم خوبی هست و سر سنگین و مودب و معلومه تو خانواده خوبی بزرگ شده و خانواده داره

جایگاه اجتماعی تقریبا خوب. حجب و حیا . صداقت . زیبا .شیک 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من به شخصه نمیتونم با همچین فردی باشم اصلا 

قدرت کلمات زیاد هست و بسیااااار گفتن اتفاقات گذشته با لحن اشتباه یک بار در ماه جدا از تمام بحث های دیگه،خیلی اشتباهه 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2731

منم پریودم با طرفم روزاول و دوم پریودی دعوامون شد روز اول اون مقصر بود منم زود میبخشم ولی روز دومو من مقصرم هرچی عذرخواهی نوشتم جواب نداده خ ناراحتم

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه