2737
2734

اوایل دانشگاه که بود یه دختری بود خیلی خودشو مذهبی نشون میداد ،یه مدتم تو یه خوابگاه بودیم خواه نا خواه اوکی بودیم چون اون موقع واقعا خیلی تنها بودم ...

اینجوری بگم که دو سه هفته ی اول که نزدیکم بود هی میگفت فلانی قبله کدوم وره ،مهر داری و ...خلاصه خودشو مذهبی نشون میداد،خودم مذهبی نیستم در کل ولی برام جالب میومد ،خودشم هی میگفت یه کم آرایش دارم هی میترسم قضاوتم کنن و ...،گفتم راحت باش در کل ...ولی خوب به مرور کلا رنگ عوض کرده ،همون موقع بچه ها رو قضاوت میکرد،دوست ندارم دلیلاشو بنویسم بیشتر کلا هر چیزی رو که مسخره میکرد محکم داره انجامش میده ولی خوب چیزای جالبی نیستن ،بعد من به مرور ازش دوری کردم چون چیزی که به من میگفت با عملش متفاوت بود ،راستش من از این آدما تو اطرافم زیاد ضربه خوردم ،دلم نمیخواد باهاشون در ارتباط باشم 🙃حتی اینقدر یه زمانی ادعای مذهبیش میشد ولی یادش رفته بود ماه رمضونه  😁و متاسفانه آدم سو استفاده گریم هست ...

یه کاری که کلا باعث بشه ازم دور بشه بگید لطفا 🙃

باهات حرف میزنه محلش نده خودش قهرمیکنه

سرد برخورد میکنم ،حتی حرفم نمیزنم میاد میشینه کنارم ...

من حتی حس میکنم رو رابطه ای که داشتمم تاثیر گذاشته یعنی الان شک ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرد برخورد میکنم ،حتی حرفم نمیزنم میاد میشینه کنارم ... من حتی حس میکنم رو رابطه ای که داشتمم تاثیر ...

یا با1840تماس بگیر مشاوره ی رایگانه. یا از مشاوره دانشگاهتون استفاده کن این ادما سختن

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
2728