2737
2739

من نصفه نیمه دیدم ، یه نقدی دیدم گفتم بپرسم راستع یا نه ، یکی میگفت اره ایم برنامه اصلا توش از حق الناس و جهاد و مبارزه با ظلم و بقیه چیزا حرف نمیزنه فقط میاد میگه محبت کنید و همه چیز محبته و اینا 

من خودن جمعا شاید پنج قسمت دیدم خیلیم خوشم اومد 

ن اتفاقا اکثرن در مورد حق الناسه

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راجبه آرایش کردن هم تاحالا نشنیدم اگر قسمتی از برنامه که تجربه گر آرایش بوده اسمشو بگید من نگاه کنم 

فقط آرایش منظورمه نه حجاب

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2728

بنظرم از خودشون در نمیارن که همه نوع توش باشه. بر اساس واقعیته

چه ها با جـــــــان خود♡. دور از رخ جانان خــــــود کردم. مگــــر دشمن کند این ها. ♡ک من با جــــــان خود کردم.♡ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری♡. غلط میگفت♡. خود را کشتـــــــــم و درمــــــان خود کردم♡. ☆به قول شاعر ☆شبهای هجر را گذرانده ایم و زنده ایم..... ♡مارا به سخت جانیه خویش این گمان نبود♡
2740
راجبه آرایش کردن هم تاحالا نشنیدم اگر قسمتی از برنامه که تجربه گر آرایش بوده اسمشو بگید من نگاه کنم& ...

سالهای پیش بوده فکنم درست نمیدونم

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
اتفاقا از حق الناس زیاد میگه ولی من تا حالا ندیدم از نماز و حجاب و روزه بگه

در مورد نماز وحجاب وروزه هم گفتن

اتفاقا از حق الناس زیاد میگه ولی من تا حالا ندیدم از نماز و حجاب و روزه بگه

درمورد نماز یه اقایی از کرمان بود اگه اشتباه نکنم میگفت اذیتم میکردن.اما روزه چیزی ندیدم بگن

انسانها  تنها  به« مهر »برترند  ز  همدیگر

این بنده خدا ها میان از تجربه های واقعیشون میگن

مگه فیلم میخوان تعریف کنن که تو موضوع خاصی باشه

ضمن اینکه در مورد حق الناس و ظلم کردن به بقیه هم مواردی بوده که گفتن

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2706