2737
2734

آیا؟

مهمترین هدف تو مستقل شدن پس براش تلاش کن💞میشه دعا کنید آزمون های استخدامی بعدی شهر ما رشته من رو بخواد...ممنونم💚 شهرم رو خواست و الان منتظرم برم مصاحبه...میشه دعا کنید قبول نهایی بشم🩷 ممنونم

فقط مهمونی دادم و رفت و امد با بقیه 

حتی ادمای سمی  .....😑

اما خیلی تاثیر گدار بود 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من برای بهتر شدن حالم 

زبان یاد گرفتم 

کلاس رفتم سفال کاری و طراحی 

ورزش کردم 

به خودم رسیدم 

فیلم و کارتون میبینم 

رمان مینویسم 

استخر میریم 

با دوست صمیمیم گپ میزنم 

ولی تاثیر فیلم از همشون بیشتره مخصوصا کمدی و آرامش بخش مثل در دنیای تو ساعت چند است 

کاربری دست سه تا دوسته خوشگل و مهربونه ❤️
اهنگ گوش دادم سنتور یاد گرفتم فیلم دیدم پیاده روی کردم خرید کردم تو بازار تنها رفتم و فقط قدم ز ...

عزمزمه سنتور یادگرفتنش سخته؟

و قیمتش چقدره من میخوام یادبگیرم ولی تو شهرمون آموزشگاه موسیقی سنتور یاد نمیده میشه راهنمایی کنید 

کاربری دست سه تا دوسته خوشگل و مهربونه ❤️

فیلم 

ورزش 

و 

نوشتن خیلی به من کمک می‌کنه 

موسیقی بی کلام 

بافتنی 

رسیدگی به گل و گیاه

هرچند فک میکنم از ناراحتیا نباید فرار کردن به وسیله چیزای بیرونی 

باید خیلی خوب دیدشون

در حال صلح با درون💛
2706