2752
2734
عنوان

😕واكنش خواهرشوهرم به جنسيت بچم واقعا دلمو شكوند🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 30 پست
خاك عالم بريزم ت سرشون بدبختا

خودش دوتا دختر داره جلو دختراش این حرفو زد دلم واسه دختراش سوخت😔

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.تو آخرین پناهمی پسرم 🫂🤰🏻با شوهرم دعوا کردم عصاب ندارم مواظب خودتون باشین 😑🗡🗡🗡🗡
2731

میخواسی بگی توکه اولادحساب نمیشی خونه بابات چکارداری وچکاربه زندگی وبچه اولادپسرکه شوهرم بشه داری

من برای سلامتی وعاقبت به خیری همه بچه هادعا میکنم وصلوات میفرستم شماهم برای سلامتی بچه های من صلوات بفرستین..خداخودش به بچه ها رحم کنه
🤣🤣  چقدر حاضر جوابی همه جا همین طوری؟

اگه خداکمک کنه😅😅😅

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚
میخواسی بگی توکه اولادحساب نمیشی خونه بابات چکارداری وچکاربه زندگی وبچه اولادپسرکه شوهرم بشه داری

😕من خيلي ادم حاظر جوابيم ولي شوكه شدم و هيچي نگفتم فقط جمع كردم اومدم خونم ك ريختشو نبينم

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام واقعا چقدر میتونن بیشعور باشن که اینطور  بگن به ادم بچه نعمت چ دختر چه پسر.دوستان یسوال داشتم من چهارم موعد پریودم بود اما فقط لکه خیلی کم قهوه ایی دارم چوری که دستشویی میرم مشخص میشه در اقدامم هستم تنبلی هم دارم اما یک ماهی هست دارو هورمونی نمیخورم فقط متفورمین مصرف میکنم ایا احتمال بارداری هست؟؟علائمی جز کمر درد خفیف ندارم

فقط میگفتین وای تو خانوادت چه ذجری کشیدی تو خداروشکر ما دخترامون برامون ارزش دارن 

اسی جان ناراحت نشو جاری منم پسر بود بچه اولش برا من دختر به من میگفت بچه بعدیت دختره دختر زایی  من بچه دومم خداخواسته پسر شد اون دوقلو دختر 

فقط میگفتین وای تو خانوادت چه ذجری کشیدی تو خداروشکر ما دخترامون برامون ارزش دارن  اسی جان نار ...

جالب اينجاست مادرشوهرم دخترشو بيشتر از پسراش دوسداره حتي باباشم همينطور نميدونم چرا اينجوري رفتار ميكنه 

هميششه خدا همينه قبل اينك باردار بشمم هي ميگفت تو دخترزايي معلومه منم ميگفتم از خدامه دخترباشه تا ك امروز اينو گفت دلم شكست اصلا…چطور دلش اومد اخه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

گلم این آدما مریضن اگه پسر هم بود یه حرف دیگه میزدن. من دکتر گفت احتمالا پسره رفتیم خونه خانواده شوهرم مادرشوهر و خواهر شوهرام گفتن چرا دختر نشده چون پسره ما هیچی نمیخریم ما دختر میخوایم. بعد زایمانم آخرش نه کادو گرفتن نه چیزی خریدن و‌وقتی اومدن دیدن بچه تو خونه من گفتن اره بعدی رو دختر بیار اسمشم بزار فلان. دیگه شما ببین بیشعوری تا چه حد هست هنوز طرف خوب نشده اومدن زر اضافه میزنن. این جور آدما قصدشون اذیت کردن هست و اصلا براشون جنسیت نوه مهم نیست. فقط می‌خوان با حرفاشون شما رو آزار بدن همین. 

ما گلم این آدما مریضن اگه پسر هم بود یه حرف دیگه مامیزدن. من دکتر گفت احتمالا پسره رفتیم خونه خانواد ...

😒خاك تو سرشون بريزم با اين تربيتشون عوض اينك خداروشكر كنن بخاطر سلامتيه بچه چرتو پرت ميگن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخاطر حسادتشه اگر پسرم باشه نی نیتون باز یه جور دیگه حرف میزنن 

😐جالبه اصلااا دكتر قطعي نگفت گفت شبيه دختره و من واقعا خوشحال شدم ولي اين همچين ناراحت شد انگار بچه اينه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706