2733
2771

خسته شدم، دو روز قبل سال تحویل مریضم، ۳ بار رفتم دکتر، خوب نمیشم، نمیتونن دارو بدن، انار پختم زهرمار بود خوردم، سرفه ام انقد زیاده گلوم رو زخم کرده، بینیم کیپ کیپ میشه گوشام گرفته، شبا نشسته میخوابم، توروخدا چیزی میدونین بگین 

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ک دنیا ب دوری ز اولاد زهرا نیارزد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میتونی آنتی بیوتیک مصرف کنی مشکلی نداره

ننوشتن واسم، فقط آزیترومایسین اونم با دز کم یکی نوشت،‌خوردم فرقی نکرد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین کندر رو با آب جوش حل کن و بخور اندازه ته استکان. سرفه بلافاصله قطع میشه. من نشسته خوابیدن رو تجربه کردم وحشتناک... کندر هم سرچ کن ایرادی برای بارداری نداشته باشه.البته خواهرم تو بارداری میخورد برای هوش بچه. فقط بشدددت تلخه

ببین کندر رو با آب جوش حل کن و بخور اندازه ته استکان. سرفه بلافاصله قطع میشه. من نشسته خوابیدن رو تج ...

اره منم میخوردم برا هوش بچه، زیادش ضرر نداره، وای اگ سرفه ام قطع شد کلی دعات میکنم، سرفه ام خیلی اذیتم میکنه ،دیگ نشستم گریه میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وای خدا منم از دو هفته پیش سال ازتحویل اینجوری شدم الان بهترم..نمیدونم تاثیر کدوم بوده ولی چون درکت میکنم همه رو میگم

اولا که ابریزش بینیم و سوزش چشمم فقط با ویکس حل شد میزدم ب پیشونیم و دماغم،یهو از دو روز پیش گلوم شدیدا ملتهب شد که دیفن هیدرامین و سفکسیم دکتر داد،دیفن رو غرغره هم کردم،

دمنوش دانه به هم خوردم حس میکنم با اون سریع راه گلوم باز شد

و این که اجیل و تخمه اصلا نخور من شبی که خیلی خوردم فرداش راه گلوم قطع شد اصن

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی؟خیلی نگرانم:)حالا نوبت منه ازتون بخوام واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید💙
آب نمک قرقره کن  سوپ‌ بخور  پرتقال و سیب بخور  منم در حد مرگ سرما خورده بودم فقط ب ...

من سینه ام مثل خروسک شده، سرفه خشک، وقتی میاد تا گوش هام میسوزه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای خدا منم از دو هفته پیش سال ازتحویل اینجوری شدم الان بهترم..نمیدونم تاثیر کدوم بوده ولی چون درکت ...

باردار هستین؟ نمیدونم ک‌ویکس میزنم، انگار تقلبیع، ن بو داره ن‌چیزی

1
5
10
15
20
25
30
35
40