2737
2734
عنوان

لعنت به سزارینی که من کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 355 بازدید | 19 پست
زایمان عوارض داره . برای اونایی که طبیعی هم میخام زایمان کنند نقل نبات پخش نمیکنن . زایمان سخته . ام ...

منم اولی رو خیلی خوب بودم و خیر سرم شکر گذار که طبیعی نشد سر دومی پدرم دراومده

بزودی در این محل تیکر آبی نصب میگرد,💙💙علیرضا و امیر رضای مامان منتظر اومدنتون هستم😘
منم سزارین دوممه و همینجورم اولی خیلی بهتر بود

من به دکترم گفتم گفت موقع عمل دیدم چسبندگی خیلی زیاد داشتی من همه و باز کردم یه قسمت از دردت بخاطر اونه بقیه هم که طبیعیه اما بعد یکماه خوب میشی نگران نباش 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من سز اولم 

تازه هفت روزه زایمان کردم.واقعا سخته برام.مخصوصا وقت خوابیدن و بلند شدن از جا انگار یک وزنه ی یه تنی بهم وصل کردن نمیتونم از زمین بلندشم.تا الانم نمیتونم راست راه برم .(دولام).از سنگینی و ورم پا و دست و صورتم نگم.و از همه بدتر اینکه شکمم سرجاشه انگار نه انگار ،تکون نخورده.

2731
من سز اولم  تازه هفت روزه زایمان کردم.واقعا سخته برام.مخصوصا وقت خوابیدن و بلند شدن از جا انگا ...

عزیزم خیلی سخته خدا کمکمون کنه☹️

بزودی در این محل تیکر آبی نصب میگرد,💙💙علیرضا و امیر رضای مامان منتظر اومدنتون هستم😘