2733
2764

یعنی فکرمیکنم خفن تر از شهر خودم نیست که نیست 

آب و هوای معتدل خنک بدون رطوبت 

غذاهای نقطه به نقطه تمام رستواناش عااالی به خدا همشون عالین بخدا یه هفته جنوب بودم از گشنگی مردم بس که رستواناش داغون بود به ذائقم نیمیساخت. 

هنوز تو جادم نرسیدم خونه ولی همینکه پا گذاشتم تو استان قلبم داره اکلیل پمپاژ میکنه 😍😁

برسم خونه دوش بگیرم بخوابم فقط. 

خاک+کاکتوس=خاکتوس(دیگه فلسفه نام کاربری رو نپرسید❤️)  میتونید رُکتوس هم صدام کنید ترکیب یک انسان رُک +کاکتوس=رُکتوس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ جا خونه خود آدم نمیشه 😁😁

واقعا🥹

یک هفته نه خواب داشتم نه خوراک

برم خونه فقط آرامش بگیرم

خاک+کاکتوس=خاکتوس(دیگه فلسفه نام کاربری رو نپرسید❤️)  میتونید رُکتوس هم صدام کنید ترکیب یک انسان رُک +کاکتوس=رُکتوس
خوش به حالت کاش منم برگردم خونمون اصلا هیچجا هم نرم حالم از سفر بهم میخوره دیگه شوهرم عاشق سفره خس ...

کجا هستی حالا

اصفهانم قشنگم

یه بار اصفهان بودم ، حس میکنم بعضیاشون خیلی تعصبی ان؟

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
اصفهانم قشنگم

منم اولش حدس زدم اصفهان رو بگی  منم عاشقشم. هیچ شهری به دلم نیست جز همینجا. 

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......
یه بار اصفهان بودم ، حس میکنم بعضیاشون خیلی تعصبی ان؟

والا من اصالتا اصفهانی نیستم ولی متولد و بزرگ شده اینجام 

منتهی نه تعصبی نیستن رو نژادشون اصلا که بحوان دعوا کنن اهل دعوا و بحث نیستن، خونگرمن ولی حساب میکنن همه چیو اهل معرفت و لطف بدون مزد نیستن از طرفی کارشون خیلی تمیز و دقیقه، غذاهاشون خوشمزه، شهرشون تمیز و باصفا

آدمای خوبی ان. ولی بیشتر به هم شهریای خودشون گرایش دارن تا غریبه ها 

والا من اصالتا اصفهانی نیستم ولی متولد و بزرگ شده اینجام  منتهی نه تعصبی نیستن رو نژادشون اصلا ...

عاره دقیقا زیاد با غریبه ها گرم بگیر نیستن😂

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
2706