2733
2734
عنوان

چرا دخترای فامیل اینجورین

646 بازدید | 38 پست

تا یه پسری به موقعیت اجتماعی خوب یا پول میرسه توی همه مهمونیای خانوادگی خودشونو میچسبونن به اون پسر

ولی مثلا ندیدم دختری که موقعیت خوب یا پول خوب داره پسرای فامیل خودشونو بهش بچسبونن 😑

سوال پوستی یا پزشکی داشتیپ درخدمتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چون دختر ها بیشتر احتیاج دارن به کیس ازدواج  پسر ها احتیاجی ندارن فردا بشه میتونن برن خواستگا ...

چه ربطی داره

اتفاقا پسرا از دختری که خودشو بهشون بچسبونه بدشون میاد

بعضی دخترا کلا جوگیرن 

دقیقا اینو گفتی یاد اون دخترا افتادم رضا گلزار ازدواج کرد وایسادن فیلم گرفتم گریه کردن ندیدی چند نفر بخاطرش خودکشی کردن فقط

ت‍‌وی ت‍‌ک ت‍‌ک ل‍‌ح‍‌ظ‍‌ات زن‍‌دگ‍‌ی‍‌م م‍‌ث‍‌ل ح‍‌رف "ح" وس‍‌ط اس‍‌م م‍‌م‍‌د ح‍‌س اض‍‌اف‍‌ی ب‍‌ودن م‍‌ی‌ک‍‌ن‍‌م :(

نوع چسبیدنشون به دخترا فرق داره و میدونن بیشتر اوقات جواب دختر بهشون نه هست ...ما توفامیل داشتیم کلیم منتظر موند ولی دختره از هر جهت بالاتر بود و گفت فلانی منو فقط برای دکتر بودنم میخواد و ... ،درستم میگفت آخرش نشد و پسره رفت دنبال دخترای سن و سال پایین و ...😶

چه ربطی داره اتفاقا پسرا از دختری که خودشو بهشون بچسبونه بدشون میاد

ربطش رو گفتم دیگه

پسرها ازادن تو انتخاب 

میتونن خواستگاری هرکی دوست دارن برن

دختر ها نه

اگه عاشق بشن باید برن بمیرن

https://daigo.ir/secret/2163226386
نوع چسبیدنشون به دخترا فرق داره و میدونن بیشتر اوقات جواب دختر بهشون نه هست ...ما توفامیل داشتیم کلی ...

کی کیو واسه دکتر بودن میخواست؟ پسره دکتر بود یا دختره

ربطش رو گفتم دیگه پسرها ازادن تو انتخاب  میتونن خواستگاری هرکی دوست دارن برن دختر ها نه اگه ...

واقعا فکر میکنن پسرا میرن خواستگاری دختر آویزون؟ 😑