2733
2734
عنوان

اکسم برگشته قبولش کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چون اختلاف سنی داشتم باهاش  خودم اختلاف سنی دوست دارما اخلاقمون هم دقیقا شبیه همه  ولی ...

اگه الان حس میکنی به بلوغ فکری رسیدین و چیزای الکی رابطتونو خراب نمیکنه قبول کن

سوره ی بقره معجزه است ممنون از کسانی که گفتن سوره بقره بخونیم روزی یه صفحه هم بخونید معجزه است خدایا شکرت که هوامو داری که دارمت.کاربری دست دونفره😊
به این نتیجه رسیده ک کسی مث من دوسش نداره

ن از این خبرا نیست ، برگرده هم دوروز دیگه یکی بهتر ببینه کات میکنه‌

اون اگه میخواست بفهمه تا الان فهمیده بود 

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه الان حس میکنی به بلوغ فکری رسیدین و چیزای الکی رابطتونو خراب نمیکنه قبول کن

بببن اخلاق ما خیلی شبیه

مث خودم انرژی داره

شاده

مغروره

من نسبت به قبلا خیلی بهتر شدم اخلاقای بچگانم کنار گذاشتم 

اونم الان به این نتیجه رسیده ک باید قدر منو میدونسته 

دلم میخاد قبولش کنم

عقلمم میگه قبول کن

اماااا غرورم نمیزارهههه

و همچنین  حرفای دوستام😂

ن از این خبرا نیست ، برگرده هم دوروز دیگه یکی بهتر ببینه کات میکنه‌ اون اگه میخواست بفهمه تا الان ف ...

ولی تو این 6ماهی ک باهاش بودم اینجوری نبود ک به دخترای دیگ توجه کنه

فق بعد کات کردنمون

ولی تو این 6ماهی ک باهاش بودم اینجوری نبود ک به دخترای دیگ توجه کنه فق بعد کات کردنمون

بله منم همینو میگم ، اگه این رابطه براش ارزشمند بود که ب این راحتیا نمی‌رفت سراغ بقیه ، اولا همه سعیشو میکرد کات نشه دوما اگرم شد سعی میکرد درستش کنه نه اینکه بره سراغ یکی دیگه 

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بببن اخلاق ما خیلی شبیه مث خودم انرژی داره شاده مغروره من نسبت به قبلا خیلی بهتر شدم اخلاقای بچگ ...

به نظر منم بچگانه بود دلیل کاتتون البته ببخشید

قبول کن اگه دوستش داری ولی تا دو هفته اول بدون وابستگی با هم صحبت کنید ببینید واقعا تغییر کردین؟

دیگه بعدش تصمیم با خودتونه

چرا میگن قبول نکنی؟دلیلشون چیه؟

سوره ی بقره معجزه است ممنون از کسانی که گفتن سوره بقره بخونیم روزی یه صفحه هم بخونید معجزه است خدایا شکرت که هوامو داری که دارمت.کاربری دست دونفره😊
2706