2733
2739

همه دوستان قدیم جدید چه هرکس منو فراموش کرد چه نکرد<چه هرکسی دوستم داره چه نداره<بیاد همه هستم امام رضا علیه السلام برای همه ماست اینجاخیلی خوبه ادم هم گریه میکنه هم دلش بازمیشه هم رازهات مخفی میمونه غمهاتو میشنوا و ان شالله حل میشه ایشون بخوان خدا گوش میکنن 

السلام علیک یا اباعبدالله س💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

اطفا برای عاقبت بخیری من و خانوادم دعا کن 🥺🌸

الهم عجل الولیک الفرج                                                                🤍🌸 وزن فعلی:۶۷ 🌸هدف اول:۶۵🌸 هدف دوم:۶۳🌸هدف نهایی:۶۰

خواهش می کنم خواهش می کنم به آقا سلام برسون بگو اضطراب مهدیه رو از بین ببره به حق خواهرش خواهش می کنم بگو 

دورهمی فامیلی ما جوریه که پنج ساعت پیششون میشینی پنج سال باید بری تراپیست حال روحیت خوب بشه

سلام سلام

اسی دعا کن برا خواهر زادم لطفا دعا کن معجزع شع 🥺ک‌ چشاش خوب بشه

برا خودمم دعا کن تا عید فطر تاریخ عقدم مشخص شه انشاءالله 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐